• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • طراحی سایت با نسخه 4.7.1 وردپرس

طراحی سایت با نسخه 4.7.1 وردپرس

نویسنده طراحی سایت با نسخه 4.7.1 وردپرس
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
طراحی سایت با نسخه 4.7.1 وردپرس

نسخه جدید وردپرس به نام vaughan که برگرفته از نام اسطوره موسیقی جاز است منتشر شد. در این نسخه، وردپرس امکانات جدیدی را به هسته خود اضافه کرده است که در طراحی سایت به شما کمک بسیاری خواهد کرد.

البته مدتی پیش نسخه بتای وردپرس 4.7 منتشر شده بود و پس از مدتی نسخه پایدار و رسمی آن نیز منتشر شد که دارای برخی مشکلات امنیتی بود. بالاخره نسخه کامل این سیستم مدیریت محتوای محبوب در قالب نسخه 4.7.1 برای دوستداران طراحی سایت و وبلاگ نویسی منتشر شد.

در زیر ویژگی های نسخه 4.7.1 وردپرس را بیان می کنیم:

1. معرفی پوسته جدید وردپرس Twenty Seventeen

در وردپرس ۴.۷ شاهد رونمایی از پوسته جدید وردپرس با امکانات متفاوت هستیم. در پوسته های قبلی، وردپرس بیشتر بر روی ظاهر و امکانات وبلاگی متمرکز شده بود، اما در پوسته زیبای Twenty Seventeen 2017 ظاهری شرکتی تر و امکانات بیشتری برای آن در نظر گرفته شده است.

2.CSS  سفارشی و نمایش زنده تغییرات

در وردپرس ۴.۷ به توسعه دهنده گان در طراحی سایت این امکان را میدهد که به صورت مستقیم کد هایCSS سفارشی خود را در پوسته سایت اعمال کنند و تغییرات آن را به صورت زنده مشاهده کنند. این ویژگی برای طراحی سایت بسیار جالب و کاربردی است.

3. پشتیبانی از ویدیو در سربرگ وردپرس ۴.۷

قرار دادن ویدیو در سربرگ سایت مدتی است در میان پوسته های وردپرس قرار گرفته است، که این امر تنها شامل پوسته های خاص می شد. اما در نسخه جدید وردپرس شاهد اضافه شدن این پشتیبانی زیبا و حرفه ای به امکانات وردپرس هستیم.

4. امکان تغییر زبان پنل مدیریت توسط کاربران

در نسخه های قبلی وردپرس, وقتی مدیر سایت زبان پنل مدیریت را انتخاب می کرد باقی کاربران می بایست از این انتخاب پیروی می کردند و امکان تغییر زبان را نداشتند. با گسترش روز افزون امکانات وردپرس امکان تغییر زبان پنل مدیریت توسط کاربران نیز به امکانات وردپرس اضافه شد.

5. پیش نمایش فایل های PDF

پیش از این اگر شما فایل PDF در رسانه یا نوشته خود بارگذاری می کردید،, فقط می توانستید آیکون PDF را مشاهده کنید, اما در وردپرس ۴.۷ امکان مشاهده پیش نمایش فایل های PDF نیز فراهم شده است.

6. تغییرات جزئی در ابزار های نوشتاری

در نسخه جدید وردپرس شاهد کمی تغییر و جابجایی در ابزار های نوشتاری متن هستیم, این تغییرات ساده اما کار آمد هستند. همچنین برای Heading ها کلید های میانبری تعیین شده است که می تواند سرعت نوشتار را برای نویسنده های سایت بالا ببرد.

7. تغییرات فنی وردپرس ۴.۷

- امکان مشخص کردن کار های دسته جمعی Bulk Actions های سفارشی توسط مدیر سایت
- امکان قرار دادن قالب های سفارشی برای بخش نوشته ها یا Post Type ها. این امر در نسخه های پیشین فقط برای برگه ها قابل انجام بود.

- افزوده شدن ویژگی Endpoint ها به API رست

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

2+9 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top