• 02144978540
  • مقالات
  • تصاویر و ویدیو 360 درجه در طراحی سایت با وردپرس

تصاویر و ویدیو 360 درجه در طراحی سایت با وردپرس

نویسنده تصاویر و ویدیو 360 درجه در طراحی سایت با وردپرس
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : 5 از 5
تصاویر و ویدیو 360 درجه در طراحی سایت با وردپرس

اگر مایلید که طراحی سایت متفاوتی داشته باشید و میزان بازدید از سایت یا وبلاگ خود را بطور چشمگیری افزایش دهید پیشنهاد میکنیم از قابلیت جذاب واقعیت مجازی وردپرس استفاده کنید.

با جدیدترین قابلیت وردپرس تحولی در طراحی سایت و وبلاگ اتفاق خواهد افتاد. از این پس تمامی وبلاگ هایی که تحت میزبانی WordPress.com هستند، قابلیت پشتیبانی از اجرای واقعیت مجازی را دریافت خواهند کرد. این سایت در حال راه اندازی سیستم پشتیبانی از تصاویر و ویدیوهای ۳۶۰ درجه ای است که بوسیله هدست های واقعیت مجازی، قابل مشاهده روی صفحه رایانه و گوشی هوشمند هستند.

تفاوتی که شما در مشاهده تصاویر در این نوع طراحی سایت احساس خواهید کرد، بستگی به موقعیت و مکان شما دارد. از طریق مرورگر صفحه رایانه شما قادر خواهید بود که با کلیک کردن و جابجا کردن عکس و فیلم، زاویه دید خود را تغییر دهید؛ اساسا همان کاری که هم اکنون می توانید با یوتیوب و فیسبوک انجام دهید. اما اگر یک هدست واقعیت مجازی داشته باشید، میتوانید ازین طریق تجربه ی VR مناسب تری داشته باشید چراکه عکس ها و فیلم ها هماهنگ با حرکت سر شما حرکت خواهند کرد.

این روش در طراحی سایت با تلفن همراه نیز پشتیبانی میشود. در تلفن همراه مشاهده واقعیت مجازی تجربه ای مابین این دو روش است. ورد پرس میتواند به ژیروسکوپ گوشی همراه یا تبلت شما فرمان دهد که با توجه به حرکات شما عکس و فیلم ها نیز به همان سو حرکت کنند.

اگر تلفن همراه داخل جعبه ی مقوایی قرار بگیرد که مختص مشاهده واقعیت مجازی طراحی شده است، مانند آن است که شما واقعیت مجازی را با یک هدست تجربه می کنید. اگر شما فقط آن را در هوا نگه دارید تصویر بسیار طبیعی ترخواهد بود تاآنکه روی آن کلیک کنید و به اطراف حرکت دهید.

کاری که ورد پرس در طراحی سایت انجام داده به هیچ عنوان یک نوآوری به شمار نمیرود! وردپرس از یک webVR  که ابزاری اوپن سورس است استفاده میکند و به مرور گر اجازه پخش محتوای واقعیت مجازی را میدهد. وردپرس اعلام کرد که وبلاگ هایی که پشتیبانی این برنامه را به طور کامل دریافت میکنند در طی یک ماه ۴۰۹ میلیون بازدید کننده دارند. در نتیجه ویژگی جدید اضافه شده باعث می شود تا تصاویر و ویدیوهای واقعیت مجازی برای افراد و مخاطبین بیشتری نمایش داده شوند.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

5-2 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم