• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • تاثیر طراحی فروشگاه اینترنتی بر میزان فروش

تاثیر طراحی فروشگاه اینترنتی بر میزان فروش

نویسنده تاثیر طراحی فروشگاه اینترنتی بر میزان فروش
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
تاثیر طراحی فروشگاه اینترنتی بر میزان فروش

به تازگی تحقیقی بر روی عوامل تاثیرگذار بر افزایش فروش در طراحی فروشگاه های اینترنتی انجام شده که آمار منتشر شده براساس پرسش نامه ایی است که از کاربران و مشتریان فروشگاه های اینترنتی پرسیده شده است و میتواند کمک بسیاری در طراحی سایت باشد.

هدف از این تحقیق بررسی عوامل تاثیرگذار بر خرید آنلاین از فروشگاه های اینترنتی بود که با تجزیه و تحلیل رفتار مشتریان بتوانند تاثیرات مثبتی بر طراحی سایت بخصوص طراحی فروشگاه اینترنتی برای بازدهی بیشتر آنها داشته باشند.

این آمار با همکاری شرکت ECM و نظربازار انجام شده است. داده ها با استفاده از پلتفرم موبایلی تحقیقات بازار بدست آمده است و تحلیل داده ها توسط شرکت تحقیقات بازار آنلاین انجام گرفته است.

در این تحقیق 3 سوال از مشتریان پرسیده شده که همراه با نتایج آن بصورت نمودار در زیر نشان داده شده است.

1. کدامیک از موارد زیر در خرید اینترنتی شما تاثیر بیشتری دارد؟

30.7%  از تمامی شرکت کنندگان مهمترین عامل در خرید از یک فروشگاه اینترنتی را توصیه دوستان و آشنایان میدانند که کوچکترین نتیجه گیری از آن، اهمیت استفاده از لینک های شبکه های اجتماعی برای به اشتراک گذاری مطالب در طراحی سایت است.

2. قیمت محصولات یک فروشگاه اینترنتی را با چه معیاری مقایسه می کنید؟

 

 

3. مهمترین عامل در تکرار خرید از یک فروشگاه اینترنتی یا توصیه یک فروشگاه اینترنتی به دوستان و آشنایان چیست؟

با توجه به این آمار پی میبریم که میزان فروش تنها به طراحی فروشگاه اینترنتی بستگی ندارد و عوامل بسیاری را برای جذب رضایت مشتری و افزایش فروش باید درنظر بگیرید. پس اگر بهترین طراحی سایت را نیز انجام داده اید ولی افزایش فروش نداشته اید بهتر است برروی گزینه های زیر بیشتر تمرکز کنید.

 

 

جامعه آماری این تحقیق کاملا ایرانی و میزان سن، تحصیلات، جنسیت و... در تصویر زیر نشان داده شده که میتواند به سبک طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شما نیز تاثیر بگذارد.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

2+9 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top