• 02144978540
  • مقالات
  • تبدیل صفحات وب به pdf و مطالعه آن در زمان دلخواه

تبدیل صفحات وب به pdf و مطالعه آن در زمان دلخواه

نویسنده تبدیل صفحات وب به pdf و مطالعه آن در زمان دلخواه
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
تبدیل صفحات وب به pdf و مطالعه آن در زمان دلخواه

در این مطلب میخواهیم درباره نرم افزاری صحبت کنیم که می تواند صفحات وب مورد علاقه ی شما را به فایل های PDF تبدیل کند و به شما این امکان را می دهد که در هر زمانی که خواستید این مطلب را مطالعه نمایید. Convert web to PDF اپلیکیشنی برای تبدیل صفحات وب به فایل PDF است که برای گوشی‌های اندرویدی منتشر شده است.

حتما شما جزء کسانی هستید که از کارایی PDF ها طلاع کافی دارید و کاربرد مفید آن برای شما نیز ثابت شده است. PDF فرمتی است که با استانداردهای بالای خود، محدودیت‌هایی همچون عدم پشتیبانی سیستم‌ها از فونت فارسی یا... را از بین برده و می‌تواند متن‌ها را همانطور که در کامپیوتر مبدا تنظیم کرده‌اید، در کامپیوترها و حتی موبایل‌های دیگر نیز به نمایش بگذارد. همین ویژگی‌ها باعث شده است تا در سال‌های اخیر، فرمت PDF علاوه بر استفاده‌ی قبلی خود در Word و...، به یکی از پراستفاده‌ترین فرمت‌های ذخیره‌ی صفحات وب نیز تبدیل شود؛ چرا که قادر است تا وب سایت‌ها را به طور کامل و بدون جاافتادگی عکس یا به هم ریختگی متون ذخیره کرده و به طور آفلاین در اختیار شما قرار دهد. Convert web to PDF یکی از اپلیکیشن‌هایی است که این امکان را به گوشی شما اضافه خواهد کرد و توسط آن، می‌توانید وب‌سایت‌هایی که قصد مطالعه‌ی آفلاین آن‌ها را در آینده دارید، به صورت PDF در گوشی ذخیره کنید.

نحوه کار با Convert web to PDF به این صورت است که بعد از اجرای برنامه با صفحه‌ی Convert مواجه خواهید شد که باید ابتدا به مرورگر گوشی رفته و لینک صفحه‌ی مورد نظر را کپی کنید سپس به این بخش مراجعه کنید و بعد از وارد کردن لینک صفحه‌ی مورد نظر، فایل PDF را دریافت کنید. این امر به ارتباط اینترنتی نیاز خواهد داشت به این صورت که لینک وارد شده توسط شما به سرورهای این برنامه ارسال خواهد شد و بعد از آنکه در سرورهای مربوطه دانلود و تبدیل به PDF شد لینک دانلود آن در اختیار شما قرار خواهد گرفت که می‌توانید از داخل برنامه نیز به دانلود فایل مورد نظر بپردازید. بخش File Manager نیز در برنامه وجود دارد تا بتوانید دسترسی سریع‌تر و راحت‌تری به فایل‌های تبدیل شده‌ی قبلی داشته باشید. در تنظیمات برنامه نیز امکانات متعددی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که برای مثال می‌توان به حذف عکس‌ها از صفحه‌ی وب و سپس تبدیل آن به PDF اشاره کرد. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

22-12 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم