• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • بازی آنلاین سئو

بازی آنلاین سئو

نویسنده بازی آنلاین سئو
نویسنده : سامانه ایده آفرین راشا
    امتیاز کاربران : 5 از 5
بازی آنلاین سئو

ایده آفرین مقالات زیادی در زمینه آموزش های مربوط به سئو و بهینه سازی، طراحی سایت، لینک سازی و ... ارائه می دهد که عموما رویکردی آموزشی دارند. در این مقاله قصد داریم با معرفی یک بازی آنلاین سئو نگاه متفاوتی به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و تاثیر عوامل مختلف برآن داشته باشیم.

نگاهی دقیق به بازی آنلاین سئو

 هدف شما رسیدن به رتبه یک گوگل ، در کوتاه ترین زمان ممکن است و این بازی ساده براساس اصول اولیه سئو طراحی شده است . رتبه یک گوگل آرزوی همه ی وبمستر ها است. در بازی سئو شما یکی از اسطوره های بین المللی سئو را انتخاب کرده و به جنگ الگوریتم های گوگل خواهید رفت. با اینکه هدف اصلی در بازی های آنلاین تفریح و سرگرمی است ولی پیشنهاد میکنیم قبل از شروع به بازی دستورالعمل زیر را مطالعه کرده و در حین بازی سئو، به عملکرد خود در هر زمینه فکر کنید.

شبکه های اجتماعی

فعالیت در شبکه های اجتماعی یکی از بهترین روش های معرفی سایت یا تجارت شما به دیگران بوده و در دو سال اخیر به یکی از ارکان اصلی سئو تبدیل شده است. با اینکه هر لینک یا فعالیت شما در شبکه های اجتماعی در بازی سئو تنها یک رتبه جایگاه شما را در نتایج گوگل بهبود میبخشد ولی به دست آوردن آنها کار دشواری نیست.
شما میتوانید فعالیت خود را در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و توییتر از دوستان و آشنایان شروع کنید و با استفاده از ارتباطات موجود در این شبکه ها میان افراد تجارت خود را گسترش دهید. شاید در ابتدا امری دشوار و زمانبر بنظر برسد ولی با مدیریت مناسب و انتخاب موضوعات مناسب به سرعت شاهد پیشرفت کار و افزایش مخاطبین خواهید بود
.

الگوریتم های گوگل

رعایت اصول سئو و عدم استفاده از تکنیک های فریب گوگل بهترین راه برای دوری از جریمه ها و الگوریتم های جدید گوگل است. سوال بیشتر افراد آن است که چه کاری باید برای مقابله با الگوریتم های پنگوئن و پاندا انجام دهیم در حالیکه نیازی به انجام کاری ندارید! شما تنها باید از روش های نامناسب پرهیز کنید، نکته ای که در این بازی سئو با ظرافت خاصی در نظر گرفته شده است. اگر در مسیر هر یک از الگوریتم های گوگل قرار بگیرید 10 رتبه سقوط در رنکینگ گوگل خواهید داشت که البته در واقعیت ممکن است حتی بیش از این باشد.
سرعت ورود الگوریتم ها در بازی نیز قابل توجه است، موتور جستجوی گوگل بصورت مداوم درحال تغییر الگوریتم ها و رفع مشکلات آنها می باشد و اگر تکنیک های فریب گوگل شما هنوز با جریمه ای مواجه نشده ممکن است با آپدیت بعدی به یکباره همه چیز را از دست بدهید. اینکه فکر کنیم گوگل توجهی به سایت های کوچک یا فارسی نداشته و یا خرید چند بک لینک مشکلی ایجاد نخواهد کرد به نوعی خودفریبی است
.

محتوای با کیفیت

تولید محتوا و ارائه مقالات مفید و کاربردی بهترین روش برای سئو سایت و جذب مخاطب است. در این روش شما علاوه بر جلب رضایت بازدیدکنندگان و کسب اعتبار میتوانید به راحتی بک لینک های طبیعی و مناسب برای سایت خود ایجاد کنید. در بازی آنلاین سئو نیز سریعترین راه برای رسیدن به رتبه های بالای گوگل ارائه محتوای مفید است زیرا با گرفتن هرکدام از آنها شما 10 پله صعود خواهید داشت.

همکاری با متخصصین سئو

بسیاری از اصول اولیه و تکنیک ها بسیار ساده بوده و شما میتوانید به راحتی در سایت خود آنها را اجرا کنید ولی استفاده از متخصصین سئو سرعت پیشرفت شما در نتایج گوگل را دوچندان کرده و راه مناسبی برای مقابله با الگوریتم ها و جریمه های گوگل می باشد. در این بازی هرگاه اهرم سئو را در دست داشته باشید تاثیر شبکه های اجتماعی، تولید محتوا و کسب لینک در رتبه شما دوبرابر شده و جریمه های گوگل تاثیری بر عملکرد شما نخواهند داشت.
نکته جالب آن است که حتی اگر اهرم سئو در دستان شما باشد لینک های غیر طبیعی یا خریداری شده تاثیر منفی بر رتبه شما را در نتایج گوگل خواهند داشت. در نتیجه متخصص سئو را با  مشاور خرید بک لینک اشتباه نگیرید و سایت خود را به  کسی که خود را متخصص میداند یا یک سایت موفق داشته است ندهید.

بک لینک

در این بازی دو نوع بک لینک تعریف شده است یکی با کلاه سفید و دیگری با کلاه سیاه، سئو کلاه سیاه در واقع به تکنیک های فریب گوگل یا  بک لینک غیر طبیعی مانند تبادل لینک، خرید بک لینک و روش های مشابه اشاره داشته و سئو کلاه سفید شامل لینک های طبیعی و از طرف سایت های مرتبط به سایت شما ارجاع داده شده اند.
یک لینک طبیعی میتواند رتبه شما را 5 پله بهبود داده و یک بک لینک غیر طبیعی نتیجه ای عکس بهمراه خواهد داشت
.

لینک بازی آنلاین سئو

بعد از مطالعه موارد بالا وقت آن رسیده است که وارد این بازی شده و در حین آن به عملکرد خود در هر یک از این زمینه ها بخوبی فکر کنید. دلیل موفقیت یا عدم موفقیت سایت شما در سئو وابسته به همین چند مورد به ظاهر ساده است.

ورود به بازی

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

هشت+6 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top