• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • گوگل بر روی سایت های ناامن برچسب

گوگل بر روی سایت های ناامن برچسب

نویسنده گوگل بر روی سایت های ناامن برچسب
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
گوگل بر روی سایت های ناامن برچسب

گوگل در حال جلوگیری از راه گریز قوانین و الگوریتم های امنیتی خود است. با وجود اینکه گوگل هم اکنون سایت های نقض کننده قوانین مالوری، فیشینگ و غیره را علامت گذاری می کند، مجرمین هم می توانند به طور موقت فعالیت های خود را متوقف کنند.

 با وجود اینکه گوگل هم اکنون سایت های نقض کننده قوانین مالوری، فیشینگ و غیره را علامت گذاری می کند،در این صورت مجرمین میتوانند تا زمانی که این قوانین پا برجاست فعالیت خود را متوفق کنن سپس بعد از برداشته شدن قوانین کار خود را شروع کنند، کاربران نیز از این موضوع هیچ اطلاعی ندارند.

البته گوگل از امروز چنین سایت هایی را با نام مجرمان تکراری علامت گذاری خواهد کرد و صاحبان وب سایت ها قادر نخواهند بود این برچسب را تا 30 روز حذف کنند.
وب سایت های هک شده در دسته بندی مجرمان تکراری قرار نخواهند گرفت. به گفته گوگل:

تنها سایت هایی که محتوای خطرناک را به عمد پست می کنند مشمول این قانون خواهند شد.

در هر حال هیچ عاملی نمی تواند جلوی کلیک کردن کاربران روی یک لینک را بگیرد اما یک هشدار گوگلی بدون شک بسیاری از کاربران را از این کار منصرف خواهد کرد. علاوه بر این، گوگل کروم نیز یک صفحه هشدار دیگر راه اندازی کرده که احتمالاً بسیاری از کاربران را متقاعد خواهد کرد که وارد سایت های خطرناک نشوند.
جستجوی امن گوگل بدون شک جلوی بسیاری از هک ها را خواهد گرفت و این قانون جدید هم به این روند کمک خواهد کرد. چیزی که واقعاً مورد نیاز است راهی برای متوقف کردن و یا محدود کردن آسیب ناشی از حمله های فیشینگ به ایمیل هاست. حملاتی مثل هک شدن رییس کمپین کلینتون، John Podesta هم جزو همین حملات بوده است.

 

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

22-12 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top