• 02144978540
  • مقالات
  • چه مواردی را در پیج اینستاگرام خود به اشتراک نگذاریم

چه مواردی را در پیج اینستاگرام خود به اشتراک نگذاریم

نویسنده چه مواردی را در پیج اینستاگرام خود به اشتراک نگذاریم
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
چه مواردی را در پیج اینستاگرام خود به اشتراک نگذاریم

اینستاگرام بقدری برای به اشتراک گذاری عکس امکانات جالبی را فراهم کرده که کاربران دیگر نه فقط از سفرها بلکه از تمامی لحظات در پیج اینستاگرام خود عکس منتشر میکنند غافل از اینکه ممکن است پیامدهای بدی برایشان داشته باشد.

در خبری عنوان کردیم که چرا نباید عکس بلیط هواپیمای خود را در اینستاگرام به اشتراک بگذاریم. حال به چند مورد دردسر ساز دیگر میپردازیم. امکان دیگری که شبکه اجتماعی اینستاگرام در اختیار کاربران قرار داده تگ کردن مکان عکس در پیج اینستاگرام اشخاص است.
اگر آدمی هستید که زیاد به سفر می‌روید و جاهای مختلف را می‌بینید شاید تگ کردن مکان‌تان در عکس‌ها اتفاق جالبی باشد، اما اگر از افرادی هستید که در حال پست کردن عکسی از خانه‌تان هستید و آدرس خانه‌ی خود را به عنوان مکان‌تان در عکس تگ می‌کنید لطفاً این کار را نکنید. تنها اتفاقی که در این صورت می‌افتد این است که افراد سودجو به اطلاعات شخصی بیشتری از شما دسترسی دارند و می‌توانند از آن برای سوء استفاده بهره ببرند.
البته اطلاعات مکانی دیگری نیز هست که باید از به اشتراک گذاشتن آن‌ها در این شبکه اجتماعی خودداری کنید. کودک‌تان را جلوی در مدرسه‌اش پیاده کرده‌اید و هنگام پیاده شدن عکسی با او گرفته‌اید؟ در این مورد نیز به اشتراک گذاشتن اطلاعات مکانی در پیج اینستاگرام به احتمال زیاد کار هوشمندانه‌ای نباشد. همچنین اگر در حال خارج شدن از شهر برای چند روز هستید لطفاً از به اشتراک گذاشتن عکسی در این زمینه خودداری کنید.
عکس‌های فرودگاه و تعطیلات
می‌توانید از اینستاگرام برای به اشتراک گذاشتن عکس‌های مهمانی و تعطیلات خود استفاده کنید تا حسودی دوستانتان را برانگیزید، هر چه باشد اینستاگرام برای همین کارها ساخته شده است. اما می‌توانید کمی صبر کنید و بعد از بازگشتنتان از سفر این کار را انجام دهید.
گرچه شاید این عکس‌ها پیامی که می‌فرستند این باشد که برداشت شما از خوش‌گذرانی عکس گرفتن در مکانی جدید و به اشتراک گذاشتن آن است اما این عکس‌ها پیام دیگری را نیز در اختیار افراد می‌گذارند «سلام، خانه‌ی من برای چند هفته‌ی آینده خالی است، می‌توانید از آن دزدی کنید.»
حتی اگر حریم شخصی اینستاگرام‌ تان را تنظیم کرده‌اید و مطمئنید که همه نمی‌توانند پست‌های شما را ببینند چند نفر از آن 643 فالووری که دارید را واقعاً می‌شناسید و به آن‌ها اطمینان دارید؟

 

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

5-2 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم