• 02144978540
  • مقالات
  • چت گروهی استوری اینستاگرام

چت گروهی استوری اینستاگرام

نویسنده چت گروهی استوری اینستاگرام
نویسنده : سامانه ایده آفرین راشا
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
چت گروهی استوری اینستاگرام

به ‌روزرسانی جدید اینستاگرام ، قابلیت چت گروهی را به استوری اضافه می ‌کند.

افزودن قابلیت چت گروهی به استوری اینستاگرام

اینستاگرام هرروزه درحال ‌توسعه استیکرهای تعاملی خود است و در این زمینه از سایر رقبا فاصله زیادی دارد. در تازه‌ ترین اقدام ، اینستاگرام استیکر چت گروهی برای استوری ها را به مجموعه استیکرهای خود اضافه کرده است.

این استیکر جدید روش جذابی برای افرادی است که تمایل دارند با دیگران درمورد موضوعی بحث کنند یا به ‌صورت گروهی درباره موضوع استوری به بحث و تبادل نظر بپردازند.

این قابلیت جدید در قالب استیکر در اختیار کاربران قرار گرفته است که می توانند با انتخاب این استیکر یک چت گروهی را ایجاد کنند.

مدیریت و خاتمه دادن به این چت گروهی بر عهده شخصی است که این چت را آغاز کرده است. اگر تصمیم داشته باشید که که چت گروهی را آغاز کنید فقط کافیست از قسمت استیکرها ، استیکر مربوط به چت را انتخاب کنید و موضوعی که میخواهید درباره آن چت کنید را در این قسمت بنویسید.

خوشبختانه اینستاگرام تنظیمات خوبی برای مدیریت این بخش در اختیار کاربران قرارداده است تا از هرج‌ و مرج در گفتگوها جلوگیری شود. فردی که از این استیکر استفاده می ‌کند، کنترل کاملی روی کاربران دارد و می‌تواند افرادی را که دوست ندارد یا در حال به هم زدن فضای گفت‌وگو هستند ، از چت گروهی اخراج کند. کاربری که چت گروهی را به ‌راه انداخته می‌تواند در همین حال با افراد دیگر به گفت ‌و گو ادامه دهد و هر زمان که تمایل داشت ، به گفت ‌و گو پایان دهد.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

5-2 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم