• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • پیام های خود تخریب اینستاگرام

پیام های خود تخریب اینستاگرام

نویسنده پیام های خود تخریب اینستاگرام
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
پیام های خود تخریب اینستاگرام

اینستاگرام در آخرین بروزرسانی خود کاربران خود را شگفت زده کرد. در این قابلیت جدید اضافه شده به این مسنجر محبوب شما میتوانید پیام خود را بصورت دایرکت برای دوستان خود ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر با ایده آفرین همراه باشید.

علاوه بر این ویژگی اضافه شده به اینستاگرام که خصوصیت اصلی آن خود تخریبی پیام هاست اگر دیگران سعی کنند تا از این پیام دایرکت ناپدیدشونده اسکرین شات تهیه کند، اینستاگرام به کاربر اطلاع خواهد داد. اما اکنون شایعه ترسناکی میان کاربران رد و بدل می‌شود مبنی بر اینکه اینستاگرام به صورت مخفی قابلیتی را اضافه کرده تا اگر سایر کاربران از تصاویر عمومی شما اسکرین شات گرفتند، برای شما نوتیفیکیشن ارسال شود.

همان طور که گفتیم قابلیت ارسال نوتیفیکیشن در صورت اسکرین شات گرفتن از تصاویر تنها مختص پیام‌های دایرکت ناپدیدشونده است و شایعه ارسال نوتیفیکیشن در صورت اسکرین شات گرفتن از تصاویر عمومی، صحت ندارد. این سردرگمی از آنجایی شروع شد که برخی کاربران نوتیفیکیشن‌هایی را دریافت کردند مبنی بر اینکه شخص دیگری از پیام آنها اسکرین شات گرفته است اما این کاربران به غلط تصور کردند که پیام دریافتی به معنی ثبت اسکرین شات از عکس‌های عمومی آنهاست و مطالب زیادی را درباره این قابلیت جدید توییت کردند.

اینستاگرام در پست وبلاگی خود در تاریخ 21 نوامبر این طور نوشته است: صفحه را از ثبت چپ به راست بکشید تا بتوانید یک عکس یا ویدیو بگیرد سپس برای ارسال این عکس یا ویدیو به صورت مخفی برای دوستان خود روی علامت پیکان ضربه بزنید. می‌توانید برای ارسال پیام خود یکی از گروه‌های موجود را انتخاب کرده یا به راحتی گروه جدیدی تشکیل دهید. امکان ارسال این پیام به اشخاص نیز وجود دارد. بر خلاف پیام‌های دایرکت عادی، این تصاویر و ویدیوها پس از اینکه توسط مخاطبتان دیده شدند، بلافاصله از inbox شما پاک خواهند شد.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

ده+5 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top