• 02144978540
  • مقالات
  • پست های اینستاگرام خود را به طور مسقیم استوری کنید

پست های اینستاگرام خود را به طور مسقیم استوری کنید

نویسنده پست های اینستاگرام خود را به طور مسقیم استوری کنید
نویسنده : سامانه ایده آفرین راشا
    امتیاز کاربران : 5 از 5
پست های اینستاگرام خود را به طور مسقیم استوری کنید

اپلیکیشن اینستاگرام که محبوبیت زیادی در بین کاربران ایرانی دارد ، در میان انواع و اقسام ویژگی های مختلف و جذاب خود ، باز هم از یک ویژگی و قابلیت مفید و جدید دیگر رونمایی کرده است.

اینستاگرام با قرار دادن این ویژگی در برنامه خود ، این اجازه را به کاربران خود می دهد تا بتوانند پست هایی را که در صفحه اینستاگرام خود قرار داده اند ، به عنوان استوری نیز به اشتراک بگذارند.

تا قبل از این آپدیت شما اگر شما تمایل داشتید همان پستی را که در صفحه خود قرار داده اید در استوری نیز قرار دهید ، بالاجبار باید برای قرار دادن یک پست و استوری تکراری آنها را به صورت جدا آپلود می کردید.

اما با این ویژگی جدید دیگر نیازی به این کار نیست و شما می توانید پس از آنکه پست خود را در صفحه تان ارسال کردید ، همان تصویر را به عنوان استوری نیز ویرایش کرده و به اشتراک بگذارید بدون آنکه دیگر نیاز به آپلود مجدد آن باشد.

برای انجام این کار ابتدا پست مورد نظر خود را ارسال کنید ، سپس مانند تصویر زیر بر روی گزینه مورد نظر کلیک کنید:

 

 

در ادامه بر روی این گزینه کلیک کنید:

 

 

اکنون مشاهده می کنید که تصویر مورد نظر در استوری شما برای ادیت و ارسال نهایی قرار گرفته است:

 

با توجه به تصویر شما ، اندازه ، رنگ و نور آن ، ادیتور استوری برای تصویر‌تان یک پس‌ زمینه مناسب انتخاب می ‌‌کند تا تصویر اصلی به خوبی قابل دیدن باشد.

سپس تصویر را در مرکز این پس ‌زمینه قرار می ‌دهد تا به راحتی آن را به عنوان استوری به اشتراک بگذارید.

البته شما هنوز هم به تمامی قابلیت ‌های ویرایشی برای استوری‌ تان ، دسترسی دارید.

 مانند:هشتگ‌ها ، نظرسنجی ، شکلک ‌های نشان ‌دهنده احساسات ، انواع افکت ‌های متنی ، فایل‌ های متحرک  GIF  و فیلتر‌های مختلف.

در نهایت شما می ‌توانید استوری که با استفاده از یک پست آماده کرده ‌اید را به اشتراک بگذارید و استوری همیشه دربردارنده تصویر اصلی خواهد بود.

 

در صورت مورد توجه بودن و استفاده از مطلب فوق  ،  لطفا در بازنشر آن از ما حمایت نمایید  و مطلب را با ذکر منبع درج کنید. چنانچه هرگونه سوال ، ابهام و یا نظر دیگری در این مورد دارید می توانید در قسمت دیدگاه همین مطلب با ما در میان بگذارید تا پاسخ گوی شما عزیزان باشیم.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

هشت+6 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم