• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • آپدیت جدید اینستاگرام با ویژگی نیم تگ Nametag

آپدیت جدید اینستاگرام با ویژگی نیم تگ Nametag

نویسنده آپدیت جدید اینستاگرام با ویژگی نیم تگ Nametag
نویسنده : سامانه ایده آفرین راشا
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
آپدیت جدید اینستاگرام با ویژگی نیم تگ Nametag

اینستاگرام قابلیت جدید Nametag را در برنامه خود ارائه داد که می توانید دوستان خود را خیلی راحت دنبال کنید.

اینستاگرام در حال آزمودن قابلیت نیم تگ (Nametag) است که به کاربران این امکان را می دهد تا با ساخت یک طرح با ایموجی، به دوستان خود اجازه فالو کردن راحت تر را بدهند.

اپلیکیشن به اشتراک گذاری تصاویر اینستاگرام دیگر فقط یک شبکه اجتماعی نیست که قبل از زخمی کردن غذا از آن عکس بگیرید. این برنامه اکنون قسمت بزرگی از تبلیغات شرکت ها را در دست دارد.

اینستاگرام تلاش می کند تا روز به روز قابلیت های جدید و متنوع ارایه کند که از نظر آپدیت واقعا سریع ترین شبکه اجتماعی موجود است اما همه این قابلیت ها لزوما جدید ، خلاقانه و ارایه شده توسط اینستاگرام نیستند.اخیرا شاهد اضافه شدن قابلیت هایی به اینستاگرام هستیم که پیش تر در اپلیکیشن های دیگر مشاهده شده بود مانند استوری که از برنامه اسنپ چت کپی کرده بود.

اینستاگرام به کپی کردن از اسنپ چت مشهور است و حالا یکی دیگر از قابلیت های اسنپ چت در اینستاگرام اضافه خواهد شد که آن ها اسمش را نیم تگ یا همان Nametags گذاشته اند.برای اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما باشید.

در این حالت کاربر می تواند با ساخت یک طرح که از ایموجی ها تشکیل می شود ، نیم تگ اختصاصی خود را طراحی کرده و با قرار دادن آن در پروفایل خود ، اجازه فالو کردن راحت را به دوستان و آشنایان بدهد. افراد دیگر با اسکن کردن نیم تگ ، می توانند بدون تایپ کردن حتی یک حرف به راحتی دوستان خود را دنبال کنند.در طراحی این Nametag ها می توانید از  AR Emoji که روی صورت شما قرار می گیرد و به این صورت کد شخصی سازی شده تر و خاص تری داشته باشید یا تصاویر دیگر که از رنگ های زیادی ساخته شده نیز استفاده کنید.

شاید با خود بگویید ، این اصلا شبیه به یک “کد” نیست اما همان اموجی هایی که مشاهده می کنید با الگوی ویژه ای قرار خواهند گرفت و وقتی آن را با استفاده از دوربین موبایل از داخل برنامه اینستاگرام اسکن کنید ، می توانید پروفایل شخص یا برند دیگری را دنبال کنید.

با این قابلیت نیم تگ ، کاربران می توانند با اسکن کردن کد مربوط به اشخاص مختلف ، به راحتی آنها را فالو کنند. نیازی به تایپ حتی یک حرف یا ارسال درخواست نیست. به این ترتیب می توانید تعداد فالوورهای خود را به آسانی بالا ببرید.

برای ساخت نیم تگ مخصوص خود ، از صفحه پروفایل خود ، گزینه nametag را مطابق تصویر زیر انتخاب کنید.

سپس طبق تصویر ، روی گزینه اشتراک گذاری (Share) لمس کنید.

حال از راه های ارتباطی مدنظر و در دسترس خود اقدام به انتشار نیم تگ اینستاگرام خود کنید.

برای اسکن نیم تگ کاربران دیگری که نیم تگ اختصاصی خود را منتشر کرده اند مطابق تصویر ، از صفحه پروفایل ، گزینه nametag را انتخاب کنید.

پس از ورود ، گزینه Scan a nametag را انتخاب کنید و طبق مراحل بعدی پیش بروید.

در این مرحله بعد از آنکه روی گزینه Scan a nametag لمس کردید ، دوربین دستگاه شما فعال خواهد شد ، سپس دوربین خود را جهت اسکن روبه ‌روی نیم تگ مورد نظر قرار دهید.

پس از اسکن نیم تگ مورد نظر ، مطابق تصویر میتوانید اطلاعات نیم تگ را مشاهده کرده و کاربر منتشر کننده ‌اش را فالو کرده و یا به پروفایل کاربر ذکر شده مراجعه کنید.

نظر شما در مورد این قابلیت چیست؟ آیا با اضافه شدن آن به اینستاگرام موافق هستید؟فکر می کنید چقدر استقبال شود؟

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

12+نه =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top