• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • نسخه جدید BattleField رونمایی شد

نسخه جدید BattleField رونمایی شد

نویسنده نسخه جدید BattleField رونمایی شد
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
نسخه جدید BattleField رونمایی شد

جزئیات جدیدی از نسخه ی جدید Battlefield منتشر شده است و همزمان امکان پیش خرید این بازی در وب سایت‌های ای بی گیمز نیوزیلند و استرالیا فراهم شده ،برای خرید این بازی باید ۱۴۹٫۹۵ دلار نیوزیلند یا ۱۲۹٫۹۵ دلار استرالیا بپردازید.

Supply Pack نام نسخه جدید بازی Battlefield است که در وب سایت های ای بی گیمز نیوزیلند و استرالیا به فروش خواهد رفت.

 جزئیات جدیدی از نسخه ی جدید Battlefield منتشر شده است و همزمان امکان پیش خرید این بازی در وب سایت‌های ای بی گیمز نیوزیلند و استرالیا پیش خرید می شود برای خرید این بازی  باید ۱۴۹٫۹۵ دلار نیوزیلند یا ۱۲۹٫۹۵ دلار استرالیا بپردازید. اعلام شده است که محتوای این بسته شامل موارد زیر خواهد بود:

 بازی Battlefield 1
استیل‌بوک
کارت هنری
جاسوئیچی تانک
شش پن
نماد Dog
کلاه
کارت کد انحصاری

کد انحصاری اهدا شده تا ۶۰ روز بعد از عرضه‌ی بازی معتبر خواهد بود و شامل یک داگ‌تگ در خود بازی می‌شود و همان‌طور که اعلام شده است، انحصاری و مخصوص مشتری‌های ای‌بی گیمز خواهد بود.

Supply Pack  از ۳۰ مهرماه سال جاری  برای دارندگان رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان همزمان با انتشار بازی عرضه خواهد شد و لازم به‌ذکر است که این نسخه‌ی ویژه، انحصاری فروشگاه ای‌بی گیمز است و درجای دیگری دردسترس نخواهد بود.

همزمان خبر رده‌بندی‌شدن این بازی توسط  ESRB  که استانداردی برای رده بندی سنی استفاده از بازی های کامپیوتری است پخش شد بر این اساس طبق اطلاعات ارائه‌شده توسط این سازمان، بازی شامل خشونت زیاد و تعامل آنلاین می‌شود و تاثیر کمی از مواد مخدر و مضامین تحریک‌کننده را داراست و این بازی مناسب برای رده های سنی بالا می باشد.

 

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

هشت+6 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top