• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • محیط فضایی برای بازی Call of Duty: Infinite Warfare

محیط فضایی برای بازی Call of Duty: Infinite Warfare

نویسنده محیط فضایی برای بازی Call of Duty: Infinite Warfare
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
محیط فضایی برای بازی Call of Duty: Infinite Warfare

یکی از بزرگ‌ترین تغییراتی که Call of Duty: Infinite Warfare در مقایسه با نسخه‌های قبلی سری داشته، این است که بر خلاف آن‌ها Infinite Warfare برروی یک داستان و محیط علمی‌-تخیلی‌ای تمرکز دارد که بازی‌بازان را به‌طور کامل وارد فضا می‌کند.

یلور کوروساکی، کارگردان روایت داستانی و برایان بلوم، نویسنده بازی، در مصاحبه اختصاصی‌شان با Polygon گفتند محیط فضایی می‌تواند پیامدهای قابل توجهی برای داستان بازی و شخصیت‌هایش داشته باشد.

کوروساکی در این رابطه می‌گوید:

محیط فضایی حتی می‌تواند نسبت به یک میدان نبرد سنتی، فشار بیشتری برروی شخصیت‌های بازی وارد کند. در فضا، جاذبه زمین وجود ندارد و در اغلب مواقع هم فضای تنفسی نمی‌توان یافت کرد. با Call of Duty: Infinite Warfare نگاهی به بدترین جنگ‌های جهان در محیطی که نمی‌توانید در آن تنفس کنید و معلق هستید داشته باشید.

برایان بلوم هم راجع به این موضوع گفت:

شخصیت‌های بازی به سمت درگیری‌ها در فضا پرتاب می‌شوند و باید آن‌ها را حل کنند. جنگ، پیش زمینه و محیط خوبی برای نمایش این محیط‌ها و شرایط‌شان است. این مسئله بحث دوگانه یا سه گانه بودن فرد یا مامورین چندگانه که چیپست در سر خود دارند یا جنگ با زامبی نیست؛ این داستان درباره بار مسئولیت انتخاب‌ها است.

Infinite Warfare

 

بنابراین به‌نظر می‌رسد بازی راجع به تاثیرات روانی جنگ در فضا است تا تاثیرات فیزیکی آن. Call of Duty: Infinite Warfare در ۴ نوامبر (جمعه ۱۴ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. اگر نسخه Legacy را خریداری کنید، Call of Duty: Modern Warfare Remastered را دریافت خواهید کرد.

اینفینیتی‌وارد  همچنین در مدتی پیش از بخش زامبی بازی که Zombies in Spaceland نام دارد با انتشار یک تریلر رونمایی کرد. علاوه بر این، سازندگان قصد دارند با عرضه Call of Duty: Infinite Warfare سری جدیدی را آغاز کنند.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

هشت+6 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top