• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • لیستی از سوالات استخدامی گوگل لو رفت.

لیستی از سوالات استخدامی گوگل لو رفت.

نویسنده لیستی از سوالات استخدامی گوگل لو رفت.
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
لیستی از سوالات استخدامی گوگل لو رفت.

شخصی که برای استخدام در گوگل اقدام کرده بود لیستی از سوالاتی که ازش پرسیده شده را در اختیار سایرین قرار داده و گفت : اگر شما نیز قصد همکاری با کمپانی گوگل را داشتید این سوالات به دردتان می خورد . او همچنین جواب های درست آن را نیز در آن وبلاگ گذاشته است.با ایده آفرین همراه باشید.

Pierre Gauthier یک مهندس کامپیوتر است که حدود ۱۸ سال پیش کمپانی خودش در حوضه تکنولوژی را برپا کرده است. این شخص که پیش از این برای بخش مدیریت مهندسی کمپانی گوگل درخواست استخدام داده بود، لیستی از سوالات پرسیده شده را درون یک وبلاگ قرار داد.

طبق آن چیزی که در وبلاگ نوشته شده است، Gauthier اخیرا یک مصاحبه تلفنی برای استخدام در بخش مرتبط با توانایی‌هایش، توسط گوگل داشته است.

این تماس تلفنی به خوبی شروع شد اما با گذشت مدتی، Gauthier با پاسخ‌های اشتباه به طور متعدد شانس استخدام شدن را از دست داد. او با ناامیدی سعی در توضیح دادن پاسخ‌هایش بود اما شخصی که از او مصاحبه می‌کرد، به دنبال جواب‌های دقیق بوده است.

یکی از سوالات پرسیده شده درباره موثرترین روش شمارش داده‌ها بوده که Gauthier جوابی حتی بهتر از آن چیزی که مصاحبه کننده مد نظرش بود، ارایه داده است. واکنش شخص مصاحبه کننده این بود که هدف از این تست چیز دیگری است. Gauthier از او می‌خواهد که هدف تست را توضیح دهد و شخص مصاحبه کننده می‌گوید که می‌خواهد بداند که آیا جواب درست را می‌دانید یا خیر.

Gauthier به شش سوال آخر هم پاسخ نادرست داد و فرصت همکاری با گوگل را از دست داد. سوالات بسیار تخصصی و دشوار هستند و برای افرادی که به طور حرفه‌ای به علم کامپیوتر مسلط نیستند، کاملا عجیب غریب خواهد بود. اگر می‌خواهید به استخدام گوگل در بیایید باید پاسخ دقیق سوالات را بدانید.

در انتهای مطلب هم Gauthier به شوخی گفته است که امتیاز بدست آمده‌اش ۴ از ۱۰ بوده که بسیار بهتر از رنک گوگل صفحه اینترنتی‌اش است.

 

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

12+نه =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top