• 02144978540
  • مقالات
  • لایک و غیرفعال سازی کامنت های اینستاگرام

لایک و غیرفعال سازی کامنت های اینستاگرام

نویسنده لایک و غیرفعال سازی کامنت های اینستاگرام
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : 2 از 5
لایک و غیرفعال سازی کامنت های اینستاگرام

چندی پیش اینستاگرام قابلیت مخفی سازی نظرات را برای کاربران بمنظور جلوگیری از انتشار کامنت های توهین آمیز قرار داد. اینبار قابلیت لایک کردن کامنت ها و غیرفعال سازی نظرات یک پست را نیز به امکانات خود اضافه کرده است.

اینستاگرام همواره به دنبال راهی است که محیط امن و سالمی را برای کاربران خود فراهم کند. این سومین بار در سه ماهه اخیر است که اینستاگرام تغییرات تازه‌ای در شبکه اجتماعی خود اعمال کرده تا امنیت کاربران خود را ارتقا بخشد و مانع از تشدید مزاحمت‌های مجازی شود.
از جمله این به روزرسانی‌ها می‌توان به امکان غیرفعال کردن اظهارنظر در برخی پست‌های خاص، حذف ساده‌تر حساب‌های تعقیب کننده خصوصی و ارسال گزارش ناشناس در مورد پست‌های ارسالی نامناسب اشاره کرد.
همچنین کاربران به زودی خواهند توانست با اعمال این تغییرات برای همه کاربران نظرات ارسالی در پای هر مطلب ارسالی یا پست را لایک بزنند. خدماتی که مدت‌هاست در دیگر شبکه‌های اجتماعی محبوب ارائه می‌شود.
غیرفعال کردن ارسال نظر در پای پست‌های اینستاگرام احتمالا با استقبال گسترده کاربران و به خصوص کاربران مشهور مواجه می‌شود که در برخی مواقع با هجوم سازمان یافته دیگر کاربران و ارسال انبوه نظرات توهین آمیز مواجه می‌شوند.
کاربران برای دسترسی به این خدمات باید به بخش تنظیمات پیشرفته یا Advanced Settings مراجعه کرده و گزینه Turn Off Commenting را انتخاب کنند و سپس با مراجعه به پست مورد نظر آن را اعمال کنند.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

22-12 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم