• 02144978540
  • مقالات
  • قابلیت پخش زنده ی ویدیو از طریق اینستاگرام تایید شد

قابلیت پخش زنده ی ویدیو از طریق اینستاگرام تایید شد

نویسنده قابلیت پخش زنده ی ویدیو از طریق اینستاگرام تایید شد
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
قابلیت پخش زنده ی ویدیو از طریق اینستاگرام تایید شد

حدود چند هفته ی پیش چند اسکرین شات از قابلیت جدید اینستاگرام رسید که نشانگر پخش زنده ی ویدیو در آن بود. البته در گذشته ما نیز این قابلیت را در اینستاگرام دیده بودیم پس آمدن آن به این شبکه چیز عجیبی نیست.

اگرچه چند هفته‌ای از انتشار این تصاویر می‌گذشت اما مدیران اینستاگرام این موضوع را تایید یا تکذیب نکرده بودند تا اینکه به‌تازگی مدیر عامل اینستاگرام کار بر روی این قابلیت را تایید کرد. با توجه به گزارش Financial Times، کوین سیستروم مدیرعامل اینستاگرام تایید کرده است که درحال حاضر مشغول کار بر روی این قابلیت هستند. البته او جزییات این ویژگی را فاش نکرده و زمانی را برای ارایه این قابلیت تعیین نکرده است.

Systrom در تصیف این قابلیت می‌گوید:

"پخش زنده ویدیو برای ما واقعا هیجان انگیز است، من فکر می‌کنم این قابلیت می‌تواند فعالیت‌هایمان را گسترش دهد. اگر من بخواهم با کسی رابطه برقرار کنم پخش زنده ویدیو می‌تواند یک راه برای رسیدن به آن باشد"

همان‌طور که گفته شد پیش‌تر از این، قابلیت پخش زنده ویدیو را در فیس‌بوک شاهد بوده‌ایم که یک موفقیت بزرگ برای این شبکه اجتماعی محسوب می‌شود و توسط کاربران و کمپانی‌های زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

2+9 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم