• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • قابلیت جدید اینستاگرام مختص گوشی آیفون

قابلیت جدید اینستاگرام مختص گوشی آیفون

نویسنده قابلیت جدید اینستاگرام مختص گوشی آیفون
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
قابلیت جدید اینستاگرام مختص گوشی آیفون

شبکه اجتماعی اینستاگرام که بطور میانگین هر 4 ماه یکبار آپدیت میشود و طراحان آن قابلیت های جدیدی را به اپلیکیشن خود اضافه میکنند این بار امکاناتی را مختص گوشی های آیفون 7 و آیفون 7 پلاس ارائه کرده است.

اینستاگرام در اپدیت جدید خود تغییراتی داده است که شامل ایجاد قابلیت های منحصر به فردی است. اخیرا این شبکه اجتماعی قابلیت های جالبی مانند به اشتراک گذاری تصاویر GIF در استوری اینستاگرام را در اختیار کاربران گوشی های آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس این شبکه اجتماعی قرار داده است.

بر اساس اعلام سازنده اینستاگرام Mike Krieger به زودی ۳ قابلیت جدید به اینستاگرام افزوده خواهد شد. این قابلیت ها عبارتند از: پشتیبانی از محدوده رنگی بیشتر برای گوشی های آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس، به اشتراک گذاری تصاویرGIF  در استوری اینستاگرام و تبدیل تصاویر Apple Live Photo به حالت Boomerang

Boomerang در واقع اپلیکیشنی است که تصاویر ثبت شده در حالت Live با گوشی های آیفون را به ویدیوهای کوتاه تبدیل می کند که می توان آنها در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. این قابلیت جدید به صورت خودکار به اپلیکیشن اینستاگرام نصب شده بر روی گوشی های آیفون۷ و آیفون ۷ پلاس افزوده می شود و نیازی برای به روز رسانی اپلیکیشن توسط کاربر وجود ندارد.

همچنین شبکه اجتماعی اینستاگرام حاوی سایر قابلیت های iPhone-Exclusive دیگری مثل فیلترهای رنگی خاص، فوکوس و یا بزرگ نمایی با یک انگشت در گوشی های آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس و میانبر 3D Touch برای دوربین استوری اینستاگرام است.

پیش از این قرار دادن تصاویر GIF در استوری اینستاگرام نیاز به استفاده از اپلیکیشن Boomerang به صورت جداگانه داشت. اما حالا به اشتراک گذاری تصاویر GIF بسیار ساده شده است.

متاسفانه هنوز مشخص نیست که قابلیت های افزوده شده به اینستاگرام که در واقع همان قابلیت های اصلی و خاص گوشی های آیفون مثل به اشتراک گذاری تصاویر GIF در استوری اینستاگرام هستند آیا در اختیار کاربران اندرویدی اینستاگرام نیز قرار خواهد گرفت یا نه.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

5-2 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top