• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • قابلیت بوکمارک به اینستاگرام اضافه شد

قابلیت بوکمارک به اینستاگرام اضافه شد

نویسنده قابلیت بوکمارک به اینستاگرام اضافه شد
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
قابلیت بوکمارک به اینستاگرام اضافه شد

اینستاگرام هنوز هم به قانون کپی رایت خود پایبند است ولی برای رفاه حال کاربران خود قابلیت بوکمارک را به امکانات بسیار خود اضافه کرد. از این پس می توانید در این شبکه اجتماعی عکس های محبوب خود را نشانه گذاری کنید.

بعد از آپدیت اپلیکیشن اینستاگرام به نسخه 10.2.1در گوشی هوشمند خود، می‌توانید کلید نرم‌افزاری جدیدی زیر تصاویر مشاهده کنید که به کمک آن، امکان بوکمارک کردن تصاویر برای ذخیره‌ی آن‌ها در یک ساختار منظم برای مشاهده در آینده فراهم می‌شود. تقریبا این قابلیت اینستاگرام مشابه بایگانی کردن تصاویر می باشد.

برای این کار کافیست ابتدا بر روی علامت بوکمارک در پایین عکس محبوب خود ضربه بزنید سپس با مراجعه به قسمت پروفایل و لمس آیکون بوکمارک به تمامی عکس های بایگانی شده خود دسترسی داشته باشید.

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط اینستاگرام؛ کاربران این شبکه اجتماعی از اینکه تصاویر آن‌ها توسط دیگری بوکمارک شده است، مطلع نخواهند شد. قابلیت بوکمارک کردن یک ویژگی بسیار کاربردی برای افرادی است که از تصاویر اینستاگرام به‌عنوان ابزاری برای الهام گرفتن در پیشبرد کارهای خود استفاده می‌کنند. با چنین قابلیتی؛ این افراد می‌توانند به‌صورت منظم و سازمان‌یافته به جمع‌آوری تصاویر مدنظر خود بپردازند.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

22-12 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top