• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • شرایط تعویض باتری گوشی اپل

شرایط تعویض باتری گوشی اپل

نویسنده شرایط تعویض باتری گوشی اپل
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
شرایط تعویض باتری گوشی اپل

اگر شما نیز از گوشی های آیفون استفاده میکنید و با باتری آن مشکل دارید حتما سری به سایت اپل بزنید شاید شما نیز شامل طرح تعویض باتری گوشی شوید. برای اطلاع از شرایط کامل خبر با ما همراه باشید.

طرح جدید اپل برای تعویض رایگان باتری های معیوب آیفون خبر خوبی برای خریداران محصولات این شرکت است.

البته این طرح فقط برای گوشیهایی است که از سپتامبر 2012 تا  ژانویه سال 2013 خریداری شده اند.

این برنامه در آمریکا و چین آغاز شده و تا 29 آگوست در نمایندگی های سایر کشورها نیز آغاز خواهد شد.

شرکت  اپل بیان کرده است که این طرح مربوط به یک سری شماره سریال های خاصی می باشد و کاربران آیفون5 می توانند شماره سریال گوشی خود را در سایت شرکت اپل(https://ssl.apple.com/support/iphone5-battery)  وارد کنند تا متوجه بشوند آیا گوشی آن ها به تعویض باتری نیاز دارد یا نه.

بعد از تایید شرکت اپل مبنی بر معیوب  یا ضعیف بودن ,کاربران می توانند توسط نمایندگی های مجاز شرکت  اپل ، فروشگاه های مربوط به محصولات شرکت  اپل یا از طریق پشتیبانی های فنی این شرکت باتری خود را تعویض کنند و برای اینکار هیچ هزینه ای از آن ها دریافت نخواهد شد. همچنین کاربرانی که برای تعمیر باتری آیفون هزینه ای متحمل شده اند مبلغی به عنوان غرامت دریافت خواهند کرد.

 برنامه دیگر شرکت اپل برای تعمیر  گوشی هایی است که دکمه Home  یا Sleep /Wake معیوب و ضعیفی دارند.شرکت بدون دریافت هیچ هزینه ای این دکمه را تعمیر می کند.

این دومین فراخوان اپل مربوط به گوشی آیفون 5 می باشد، پیش از این هم فراخوانی جهت دستگاه های دارای مشکل  دکمه پاور, از سوی اپل ایجاد شده بود.

 

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

هشت+6 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top