• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • سرویس جدید اینستاگرام اسنپ چت را حذف کرد

سرویس جدید اینستاگرام اسنپ چت را حذف کرد

نویسنده سرویس جدید اینستاگرام اسنپ چت را حذف کرد
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
سرویس جدید اینستاگرام اسنپ چت را حذف کرد

سرویس جدید اینستاگرام توانسته نظر کاربران زیادی را به خود جلب کند، طوری که رسما 100 میلیون کاربر در روز از آن استفاده می کنند.

اگر از کاربران اینستاگرام هستید حتما متوجه سرویس جدید اینستاگرام شده اید ،  که نام آن stories  است. ایده آفرین شما را در جریان اخبار حاکی از این سرویس جدید اینستاگرام قرار می دهد.با ما همراه باشید.

هنگامی که Instagram Stories تنها ۲ ماه پیش راه اندازی شد، من به شخصه و بسیاری دیگر از کارشناسان راجع به موفقیت ویا عدم موفقیت این پروژه دو دل بودند. این ویژگی کاملا به نوبه خود بسیار کاربردی به نظر می رسید، اما شباهت آشکار آن با Snapchat برای به  اشتراک گذاشتن لحظات نتوانست آن چنان توجه کاربران را برای استفاده روتین از آن جلب کند. بنابراین، به نظر می رسد که من در این مورد اشتباه می کردم، چون این قابلیت جدید اینستاگرام حالا رسما حدود ۱۰۰ میلیون کاربر فعال در روز دارد. این گزارش از طریق Buzzfeed در ماه ژوئن سال جاری منتشر شد که نشان دهنده تعداد ۵۰۰ میلیون نفری کاربران اصلی این شبکه اجتماعی است؛ آن هم به طور ماهانه! با این حساب، درست است که اختلاف فاحشی میان تعداد کاربران این دو بخش وجود دارد، اما پتانسیل اینستاگرام در جذب چنین تعداد کثیری از کاربران قابل ملاحظه است.

همین در اواخر ماه سپتامبر سال جاری بود که مشخص شد اسنپ چت حدودا ۱۵۰ میلیون کاربر فعال دارد. با در نظر گرفتن این قضیه و نیز این نکته که بخش داستان اینستاگرام تنها در این دو ماه توانسته به تعداد دو سوم کاربر فعال اسنپ چت برسد در نوع خود جالب توجه است! البته نمی توان از ذکر این نکته غافل شد که اینستاگرام با فاصله ای بسیار زیاد هنوز پرچمدار تعداد کاربران فعال است. می توان این استنباط را داشت که اینستاگرام تنها به دنبال اضافه کردن یک قابلیت شبیه به اسنپ چت به خود بوده تا بتواند از این طریق کاربران را برای زدن دو نشانه با یک تیر تحریک کند که البته تا حد بسیار زیادی موفق به این کار شد. با نگاه به میزان رو به رشد پذیرش این قابلیت توسط کاربران، می توان این امید را داشت که این بخش روز به روز با پیشرفت ویژه ای روبرو باشد و از این جا تا به بعد کاربران را به خوبی راضی نگاه دارد.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

هشت+6 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top