• 02144978540
  • مقالات
  • رکورد لایک در اینستاگرام شکسته شد

رکورد لایک در اینستاگرام شکسته شد

نویسنده رکورد لایک در اینستاگرام شکسته شد
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : 3 از 5
رکورد لایک در اینستاگرام شکسته شد

این روزها شبکه اجتماعی اینستاگرام بسیار مورد توجه عموم جهان قرار گرفته و در میان افراد مشهور رقابتی برای میزان محبوبیت با معیار لایک پست ها و تعداد هواداران که با تعداد فالوور ها مشخص میشود؛ شکل گرفته است. اینبار به سراغ رکورددار لایک در اینستاگرام رفته ایم.

پیش از این رکورد لایک در اینستاگرام متعلق به خانم کندال جنر بود که در گذشته خبر آن تحت عنوان رکورددار لایک اینستاگرام منتشر شد. حال این رکورد با اختلاف زیادی توسط بیانسه شکسته شد.

بیانسه برای آنکه بتواند رکورد بیشترین لایک اینستاگرام را به نام خود ثبت کند، کافی بود تصویری از خود را به همراه خبری غافلگیرکننده پست کند تا توجه بسیاری را به خود جلب کند. این پست بیانسه رکورد بیشترین لایک اینستاگرام که تا پیش از این به کندال جنر، تعلق داشت را پشت سر گذاشت.

بیانسه در این اپلیکیشن که به شبکه اجتماعی فیسبوک تعلق دارد، 93.7 میلیون فالوور دارد. این تعداد بیننده بسیار قابل توجه است و بیانسه توانست با به اشتراک گذاشتن تصویری از خود که در میان مجموعه ای از گلها نشسته توجهات را به خود جلب کند. البته باید گفت که این تصویر به تنهایی تا این حد جنجال برانگیز نشد، بلکه خبری که بیانسه همراه آن عکس به اطلاع طرفدارانش رساند این همه لایک را به همراه آورد. او در پست خود از بارداری اش با دوقلوهایش خبر داد. همین خبر باعث شد این پست در کمتر از 24 ساعت 8 میلیون لایک دریافت کند.

بیانسه رکورد جندال با 3.1 میلیون لایک را با اختلاف زیاد پشت سر گذاشت. پست بیانسه همچنین بیشترین تعداد کامنت را داشته است. پست جندال 140 هزار کامنت دریافت کرد در حالیکه 450 هزار کامنت برای پست بیانسه ثبت شد.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

12+نه =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم