• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • رفع باگ های اپل با انتشار نسخه 10.2 ios

رفع باگ های اپل با انتشار نسخه 10.2 ios

نویسنده رفع باگ های اپل با انتشار نسخه 10.2 ios
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
رفع باگ های اپل با انتشار نسخه 10.2 ios

امروز اپل با اتنشار نسخه ی آپدیت شده از ios 10.2 اعلام کرد که علاوه بر برطرف کردن برخی از باگ های این سیستم عامل، امکانات جدیدی را نیز به آن اضافه کرده است. برای اطلاع کامل از خبر با ما همراه باشید.

امروز اپل بتای پنجم سیستم عامل آی‌او‌اس ۱۰.۲ را برای عموم کاربران عرضه کرد. همزمان این بروزرسانی برای برنامه نویسان و توسعه‌دهندگان نیز در دسترس قرار گرفت.

در این آپدیت شاهد تغییرات گسترده و مهمی نیستیم، اما بعضی از باگ‌ها و مشکلات نسخه‌ی چهارم بتای iOS 10.2، مانند پاک شدن محتوای اپلیکیشن TV توسط بعضی از نسخه‌های آی‌تیونز یا خروج ناگهانی از اپلیکیشن TV هنگام استفاده از آیپاد تاچ در این نسخه برطرف شده است.

البته در این نسخه همچنان مشکل بازگرداندن اپلیکیشن TV در صورت پاک شدن، برطرف نشده است؛ علاوه بر این سیستم درخواست کمک تازه‌ی اپل (SOS) که پیش از این برای اپل واچ منتشر شده بود و در دومین نسخه‌ی بتا آی‌او‌اس ۱۰.۲ شاهد آن بودیم، هنوز محدود به کشور هند باقی مانده است.

دریافت نسخه‌های بتا آی‌اواس بهترین راه برای تجربه‌ی امکانات جدیدی است که اپل برای کاربران در نظر گرفته است. اگر در Beta Program اپل عضو شده باشید، می‌توانید هم‌اکنون این نسخه را به شکل OTA دریافت کنید و اگر عضو این برنامه نیستید، کافی است با مراجعه به این لینک ثبت نام کنید.

البته اگر حوصله‌ی دانلود تک‌تک نسخه‌های بتا را ندارید؛ بهتر است منتظر عرضه‌ی نسخه نهایی آی‌او‌اس ۱۰.۲ باشید که قاعدتا تا چند هفته‌ی آینده منتشر خواهد شد.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

22-12 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top