• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • راه اندازی سامانه اینترنتی برای کاریابی و کارآفرینی در صنعت بازی های رایانه ای

راه اندازی سامانه اینترنتی برای کاریابی و کارآفرینی در صنعت بازی های رایانه ای

نویسنده راه اندازی سامانه اینترنتی برای کاریابی و کارآفرینی در صنعت بازی های رایانه ای
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
راه اندازی سامانه اینترنتی برای کاریابی و کارآفرینی در صنعت بازی های رایانه ای

بنیاد ملی بازی های رایانه ای سامانه اینترنتی را برای کاریابی و کارآفرینی در صنعت بازی های رایانه ای راه اندازی کرده است.

سامانه کاریابی و کارآفرینی بازی‌های رایانه‌ای به نشانی که به‌عنوان یکی از برنامه‌های بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در سال جاری معرفی شده بود، هم‌اکنون به صورت آزمایشی در دسترس عموم قرار گرفته و امید است با استفاده از این سامانه روند کاریابی و کارآفرینی در صنعت بازی تسهیل شود.

این سامانه دو قشر کارفرما و کارجو را به یک‌دیگر متصل می‌کند به نحوی که کارفرما جایگاه‌های شغلی مد نظر خود را درج کرده و کارجو با داشتن تخصص لازم می‌تواند برای دست‌یابی به آن شغل درخواست خود را ارسال کند.همچنین کارجویان می‌توانند رزومه خود را در سامانه ثبت کنند تا کارفرمایان بهتر و راحت‌تر نیروی مدنظر خود را بیابند.

مهرداد آشتیانی، معاون حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در رابطه با راه‌اندازی این سامانه گفت: بنیاد از ظرفیت‌های موجود بخش خصوصی در حوزه کاریابی استقبال می‌کند و هم‌اکنون نیز طی توافقی که با سامانه کاریابی مشاغل هنرهای دیجیتال انجام شده، قرار است تمامی رزومه‌ها و اطلاعات کارجویان و کارفرمایان به سامانه نیز منتقل شود.

همچنین گفتگوهای اولیه برای همکاری با مجموعه طراحان سپید به‌عنوان صاحب امتیاز سامانه گیم جابز نیز برای ارتقای هر چه بیشتر این سامانه و هم‌افزایی عمومی در این حوزه انجام شده است.

سامانه کاریابی و کارآفرینی بازی‌های رایانه‌ای هم‌اکنون به صورت آزمایشی در دسترس عموم قرار گرفته و پس از گذشت مدت کوتاهی و گرفتن بازخوردهای صاحب‌نظران و فعالان صنعت؛ به صورت سراسری فعالیت خود را دنبال خواهد کرد.

گفتنی است؛ استفاده از این سامانه نیز رایگان خواهد بود.

منبع خبر : گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

22-12 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top