• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • ذخیره سازی استوری اینستاگرام

ذخیره سازی استوری اینستاگرام

نویسنده ذخیره سازی استوری اینستاگرام
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
ذخیره سازی استوری اینستاگرام

اگر قابلیت استوری اینستاگرام خود را فعال نکرده باشید یا نتوانید آن را در استوری های خود مشاهده کنید در امکان جدید شبکه اجتماعی اینستاگرام می توانید با ذخیره سازی طی 24 ساعت در گالری گوشی خود به مشاهده آن بپردازید.

در گذشته اخباری در مورد قابلیت استوری اینستاگرام با نام آخرین قابلیت‌ حیرت انگیز اینستاگرام منتشر شد که اطلاعات کاملی درمورد این قابلیت ارائه شد. این شبکه اجتماعی در آپدیت جدید خود به گسترش و افزودن امکاناتی به آن پرداخته است.

برای استفاده از امکان ذخیره سازی خودکار استوری های اینستاگرام خود کافیست پس از بروزرسانی به قسمت استوری مراجعه کرده و روی آیکون چرخ دنده در محیط دوربین استوری ضربه زده و سپس روی دکمه Save Shared Photos  اشاره کنید. این گزینه فعلا شامل تمام تصاویر و ویدئوهای Stories می شود و بر خلاف اسنپ چت، امکان ذخیره سازی تصاویر به صورت موردی هنوز میسر نیست.
قابلیت دیگر یعنی به حاشیه بردن استوری ها هم کار ساده ای انجام می دهد. این قابلیت که از سوی این شبکه اجتماعی با عنوان mute  یا بی صدا کردن معرفی شده، عکس ها و ویدئوهای افرادی که تمایلی به دیدن استوری های شان در فید خود ندارید را به حاشیه می برد.
بدین صورت که با نگه داشتن انگشت روی یک استوری و فشردن گزینه  mute، حباب مربوط به آن به انتهای نوار نمایش استوری ها منتقل می شود و در صورت سوئیچ اتوماتیک میان عکس ها و ویدئوها دیگر شاهد محتوای حساب کاربری مشخصی که آن را بی صدا کرده اید نخواهید بود. برای تماشای مجدد استوری های آن حساب کاربری هم می بایست مجددا آن را از حالت بی صدا درآورید.
یکی دیگر از قابلیت های اضافه شده به شبکه اجتماعی اینستاگرام امکان انتخاب رنگ نوشته ها در بخش Stories است که مجددا از اسنپ چت به اینستاگرام منتقل شده است.

 

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

ده+5 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top