• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • دستیار گوگل می تواند با یک دستور صوتی صفحات وب را به اشتراک بگذارد

دستیار گوگل می تواند با یک دستور صوتی صفحات وب را به اشتراک بگذارد

نویسنده دستیار گوگل می تواند با یک دستور صوتی صفحات وب را به اشتراک بگذارد
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
دستیار گوگل می تواند با یک دستور صوتی صفحات وب را به اشتراک بگذارد

یکی از صاحبان باهوش گوشی های پیکسل گوگل اخیرا متوجه کاربرد جدید دستیار گوگل شده است که این امکان را به کاربران می دهد که صفحات خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

در حال حاضر ما از امکانات بسیار این دستگاههای جدید گوگل اطلاعات زیادی کسب کرده ایم اما با کشف این خبر انگار هنور چیزهای زیادی در باره این ربات هوش مصنوعی وجود دارد که ما از آن بی اطلاع هستیم.


یکی از کاربران گوگل پلاس به نام Corey Stock ویدیویی را در این شبکه اجتماعی پست کرده که کشفیاتش اخیرش را به نمایش می گذارد. او از دستیار گوگل درخواست کرده که یکی از صفحات وب کروم را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارد. پس از این درخواست، مطلب مورد نظر برای پست آنلاین آماده شده بود و هرچند که کاربر باید حداقل دو ضربه دیگر به صفحه نمایش می زد تا پست منتشر شود اما این قابلیت به طرز مشکوکی در نوع خود بی دردسر است. علاوه بر این، ظاهراً به اشتراک گذاری صوتی تنها با گوگل پلاس و توییتر کار می کند و این یعنی شما قادر نخواهید بود به راحتی لینک های خود را در فیس بوک، جیمیل، هنگ اوت، Allo و سایر اپلیکیشن های مشابه به اشتراک بگذارید.


با توجه به اینکه دستیار گوگل به تازگی راه اندازی شده است، جای هیچ بحثی نیست که گوگل همچنان در حال تست قابلیت های جدید آن است و به زودی موارد بسیار دیگری به بروزرسانی های آینده این پلتفرم اضافه خواهند شد.
آیا می دانستید که دستیار گوگل یکی از دقیق ترین دستیاران موبایلی هوش مصنوعی نسبت به محتواست که تا کنون به بازار عرضه شده است؟ این دستیار هوشمند می تواند به مورد بعدی یک مجموعه سوال مشخص پاسخ بدهد بدون اینکه نیاز داشته باشد تمامی موارد و جزییات قبلی را تکرار کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ربات هوش مصنوعی می توانید به صفحه راهنمای دستیار گوگل مراجعه کنید.

 

 

 

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

12+نه =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top