• 02144978540
  • مقالات
  • قابلیت خرید اینترنتی در اینستاگرام

قابلیت خرید اینترنتی در اینستاگرام

نویسنده قابلیت خرید اینترنتی در اینستاگرام
نویسنده : سامانه ایده آفرین راشا
    امتیاز کاربران : 5 از 5
قابلیت خرید اینترنتی در اینستاگرام

اپلیکیشن معروف اینستاگرام قصد دارد تا در آپدیت جدید خود ویژگی خرید اینترنتی را در استوری خود ارائه دهد.

این کمپانی در وبلاگ رسمی خود ، اعلام کرد که قابلیت جدیدی تحت عنوان شاپینگ یا خرید را در استوری‌ ها ی اپلیکیشن خود گسترش می دهد.

البته تا قبل از این ویژگی جدید ، اینستاگرام به صاحبان برند ها و فروشندگان این امکان را می داد که از قسمت فید اینستاگرام بتوانند کالاهایشان را عرضه کنند و به فروش برسانند.

دلیل جالبی که اینستاگرام که برای این کار جدید خود آورده ، این است که آنها معتقد هستند صاحبان برند‌ها اولین افرادی هستند که برای استفاده از قابلیت‌ های استوری پیش ‌قدم می ‌شوند و در بیشتر موارد نیز از محتوا‌های شیک و جالب به منظور تبلیغ اجناس خود استفاده می ‌کنند.

علاوه بر این ، بر اساس گزارش هایی که اخیرا اعلام شده ، اینستاگرام اعلام کرده است که اغلب کاربران با تماشا و بررسی استوری ‌های برند ‌ها ، تلاش می کنند تا ضمن حفظ ارتباطشان با آن برند ، اطلاعات خود را نیز با جدیدترین محصولات و اخبار به ‌روز‌ نگه‌ دارند.

در حقیقت اضافه شدن این قابلیت جدید ، این امکان را به کاربران اینستاگرام می دهد تا قادر باشند اطلاعات مربوط به  قیمت و مشخصات کالا‌ها و کیفیت خدمات را بهتر و راحت ‌تر دریافت کنند و دقت و آگاهی بیشتر نسبت به خرید و سفارشاتشان داشته باشند.

شکی نیست که این ویژگی جدید می تواند موجب تحولی عظیم در زمینه محتوای تبلیغاتی برند‌ها و بازاریابی دیجیتالی شود و کاربران به شکل مستقیم وارد تعاملی کارآمد و دو طرفه با صاحبان کسب ‌و‌کار و فروشندگان محصولات خواهند شد.

علاوه بر این باید توجه داشت که این امر اعث می شود تا کاربران برند‌های مورد نظر خود را بیشتر پیگیری کنند و موجب تحریک و تشویق افراد به خرید بیشتر کالا‌ها می شود.

همچنین در صورت استقبال کاربران از این طرح و بالا رفتن آمار بازدید و فروش محصولات ، فروشندگان نیز قطعا اقدام به بهبود کیفیت محتوا و انتشار بیشتر استوری‌ های تجاری خود می کنند.

 

امیدواریم که از مقاله ی فوق بهره کافی را برده باشید ، در صورت مورد توجه بودن و استفاده از مطلب  ،  لطفا در بازنشر آن از ما حمایت نمایید  و مطلب را با ذکر منبع درج کنید. چنانچه هرگونه سوال ، ابهام و یا نظر دیگری در این مورد دارید می توانید در قسمت دیدگاه همین مطلب با ما در میان بگذارید تا پاسخ گوی شما عزیزان باشیم.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

5-2 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم