• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • حذف فالوور اینستاگرام

حذف فالوور اینستاگرام

نویسنده حذف فالوور اینستاگرام
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
حذف فالوور اینستاگرام

یکی از مهمترین عوامل محبوبیت اینستاگرام توجه به نیازهای کاربران خود می باشد. این پیام رسان در آپدیت جدید خود امکان حذف فالوور ها را بدون اطلاع آنها اضافه کرده در صورتی که قبلا شما تنها قادر به بلاک کردن فالوورهای خود بودید. برای اطلاع از چگونگی آن با ایده آفرین همراه باشید.

اگر پیش از این کسی در اینستاگرام به شما درخواست فالو داده و شما هم درخواست او را پذیرفته‌اید اما حالا پشیمان هستید کافیست وارد لیست فالوورهای خود شده و روی دکمه جدید سه‌نقطه کلیک کنید. به این ترتیب می‌توانید فالوور خود را حذف کنید بدون آن‌که به او هشدار یا اعلانی داده شود.

این قابلیت در حال حاضر بر روی پروفایل‌های شخصی یا همان Private فعال است. گفتنی است پیش از این برای حذف فالوور باید شخص مورد نظر را بلاک می‌کردید اما حالا می‌توانید از این طریق او را حذف کرده و دسترسی کاربر را به تصاویر و ویدئوهای شخصی خود قطع کنید.

حذف فالوور اینستاگرام

همان‌طور که نوشتیم این ویژگی به‌تازگی به اینستاگرام اضافه شده و اگر هنوز این گزینه را ندارید باید کمی صبر کنید. گفتنی است فردی که او را از فالوورهای خود حذف کرده‌اید کماکان می‌تواند مجدداً به شما درخواست فالو بدهد و اگر نمی‌خواهید شما را در اینستاگرام پیدا کند کماکان بهترین راه بلاک کردن است.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

2+9 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top