• 02144978540
  • مقالات
  • حذف کردن ریکوئست ها در اینستاگرام

حذف کردن ریکوئست ها در اینستاگرام

نویسنده حذف کردن ریکوئست ها در اینستاگرام
نویسنده : سامانه ایده آفرین راشا
    امتیاز کاربران : 4 از 5
حذف کردن ریکوئست ها در اینستاگرام

یکی از مواردی که کاربران اینستاگرام اکثرا دنبال آن هستند روشی برای مشاهده و حذف درخواست (رکوئست)هایی است که هنوز در حالت تایید مانده‌ اند.

شاید تابحال برایتان پیش آمده که در اینستاگرام به کسانی درخواست فالو داده اید اما یادتان نیست چه کسانی بوده اند ، اگر می خواهید بدانید که چطور ریکویست هایی را که در اینستاگرام برای فرد یا افرادی که هنوز در انتظار تایید مانده اند را مشاهده کنید و اینکه چگونه آنها را غیر فعال و حذف کنید حتما این مقاله آموزشی را مطالعه کنید.

 

 مشاهده ریکوئست در اینستاگرام

یکی از مواردی که کاربران اینستاگرام اکثرا دنبال آن هستند روشی برای مشاهده و حذف درخواست (رکوئست)هایی است که هنوز در حالت تایید مانده‌ اند. یعنی افرادی که آنها را فالو کرده اید ولی در حالت ریکوئست مانده اند.

برای آموزش این موضوع در ادامه با ما همراه باشید:

1- برای اینکار ابتدا از طریق پروفایل حساب کاربری خود وارد بخش تنظیمات اینستاگرام خود شوید.

2-سپس گزینه Privacy and security را انتخاب کنید.

3-در این صفحه گزینه Account Data یا Access Data  را انتخاب کنید.

و در بخش Connections روی قسمت View all current follow requests کلیک کنید.

 در این بخش لیست تمام افرادی را که برای آنها درخواست فالو فرستاده اید اما هنوز قبول نکرده اند و در حال انتظار است را خواهید دید.

پس گرفتن ریکوئست در اینستاگرام

اکنون اگر بخواهید که این ریکوئست ها را غیر فعال و حذف کنید یا فردی را فالو کرده اید و حال پشیمان شده اید و میخواهید که درخواست خود را پس بگیرید ، برای اینکار  این لیست را کپی میکنید و اگر حساب کاربری دیگری دارید از طریق دایرکت برای حساب کاربری دیگر خود بفرستید.

با اضافه کردن @ به اول حساب کاربری هر کدام وارد صفحه پروفایل آنها میشوید و ریکوئست آنها را برمیدارید یا درخواست فالو خود را پس میگیرید.

امیدواریم که از مقاله ی فوق بهره کافی را برده باشید ، در صورت مورد توجه بودن و استفاده از مطلب  ،  لطفا در بازنشر آن از ما حمایت نمایید  و مطلب را با ذکر منبع درج کنید. چنانچه هرگونه سوال ، ابهام و یا نظر دیگری در این مورد دارید می توانید در قسمت دیدگاه همین مطلب با ما در میان بگذارید تا پاسخ گوی شما عزیزان باشیم.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

ده+5 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم