• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • تماشای پربیننده ترین ویدیو بصورت آنلاین در اینستاگرام

تماشای پربیننده ترین ویدیو بصورت آنلاین در اینستاگرام

نویسنده تماشای پربیننده ترین ویدیو بصورت آنلاین در اینستاگرام
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : 3 از 5
تماشای پربیننده ترین ویدیو بصورت آنلاین در اینستاگرام

اینستاگرام روز به روز به امکانات جالب خود می افزاید. این بار پس از بروزرسانی این شبکه اجتماعی محبوب، پربیننده ترین ویدیوهای آنلاین جهانی در پیج اینستاگرام شما قابل مشاهده خواهد بود.

پس از اینکه اینستاگرام قابلیت ویدیو لایو را به امکانات خود افزود و با استقبال زیادی مواجه شد دست به خلاقیت جدیدی زده است. با افزودن این قابلیت در پیج اینستاگرام اشخاص، استقبال از فناوری جدید ویدیو لایو نیز دوچندان شده است.
این قابلیت جالب امکان رندوم کردن تصاویر آنلاین براساس افزایش تعداد بینندگان آنلاین است؛ براین اساس مخاطب لیستی از تصاویر آنلاین و تعداد بینندگان آن در اختیار دارد که با لمس هر کدام میتواند به لحظه آن را تماشا کند.
به عبارت ساده تر، هر یک از اعضای خانواده 500 میلیون نفری اینستاگرام که روز به روز در حال بزرگتر شدن است، در صورت بروز رسانی نرم افزار اینستاگرام در گوشی خود میتواند، پر بیننده ترین تصویر آنلاین جهان را به صورت همزمان و حتی با اینترنت سیم کارت تلفن همراه تماشا کند.

کیفیت تصاویر ارسالی کاربران این شبکه اجتماعی نیز به گوشی ارسال کننده تصاویر بستگی دارد، بنابراین هر چه گوشی هوشمند کاربر حرفه ای تر و قدرتمندتر باشد ، تصویر با کیفیت تری برای دنبال کنندگان ارسال می شود، قطعا تصاویر ارسالی در پیج اینستاگرام به اندازه تصاویر تلویزیونی و ماهواره ای نیست اما به دلیل پویا و زنده بودن، مخاطبان خاص خود را پیدا کرده است.

به زبان ساده تر، این قابلیت به این معنا است که هر یک از کاربران اینستاگرام هم اکنون یک شبکه آماتور در اختیار دارد و در صورت داشتن اینترنت، می تواند در هر لحظه که تمایل داشت ارتباط مستقیم و زنده با کاربران اینستاگرام درجهان برقرار کند.
هنوز شبکه های تلویزیونی جهان یا افراد مشهور که پخش برنامه های آنان، از قوانین کپی رایت تبعیت می کند، در این خصوص اظهار نظری نکرده اند، اما قطعا چنین ابزاری در دست مردم جهان، برای بسیاری از مردم، خانواده ها، دولت ها و کشورها چالش برانگیز است. چرا که به نوعی انحصار تصویر و صدا به صورت زنده را به چالش می کشد.
می توان گفت که اینستاگرام با این اقدام خود از شبکه های تلویزیونی جهان سبقت گرفته است و تلاش کرده هر فرد را تبدیل به یک شبکه تلویزیونی در محیط معروف خود در فضای مجازی نماید.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

2+9 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top