• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • تصمیم ال جی برای سرمایه گذاری در صنعت رباتیک و هوش مصنوعی

تصمیم ال جی برای سرمایه گذاری در صنعت رباتیک و هوش مصنوعی

نویسنده تصمیم ال جی برای سرمایه گذاری در صنعت رباتیک و هوش مصنوعی
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
تصمیم ال جی برای سرمایه گذاری در صنعت رباتیک و هوش مصنوعی

کمپانی ال‌جی اعلام کرده که در آینده‌ی نزدیک سرمایه‌گذاری گسترده‌ای را روی حوزه‌ی رباتیک انجام خواهد داد. این کمپانی در نظر دارد تا با گسترش هر چه بیشتر هوش مصنوعی در آینده ماشین‌هایی را توسعه دهد که می‌توانند امور روزانه‌ی افراد را انجام دهند.

به گزارش زومیت ال جی اعلام کرده که بخش تولید لوازم خانگی این کمپانی در نظر دارد تا مقدمات ورود ال‌جی را به صنعت رباتیک فراهم کند. ال جی در نظر دارد تا از این طریق محصولاتی را تولید کند که بتوانند با لوازم خانگی تعامل داشته و امور روازانه را انجام دهد. از جمله‌ی این لوازم خانگی می‌توان به انواع ماشین‌های لباسشویی و ظرفشویی، یخچال فریزر و سیستم تهویه هوا اشاره کرد.
پیشرفت روزافزون هوش مصنوعی و ارتباط بی‌سیم این امکان را در اختیار تولیدکنندگان قرار داده تا گجت‌ها و لوازم خانگی هوشمندی را توسعه دهند که قادرند از طریق اینترنت با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و وظایف پیچیده‌تری را انجام دهند.
اغلب کمپانی‌های پیشرو در گوشه گوشه‌ی جهان سرمایه‌گذاری عظیمی را روی هوش مصنوعی و رباتیک انجام داده‌اند. این موضوع و دست یافتن به تکنولوژی‌های جدید می‌توان راه‌حلی برای مشکلاتی نظیر افزایش جمعیت کهنسال باشد که رفته رفته گریبان جامعه‌ی بشری را می‌گیرد. برای مثال می‌توان به توسعه‌ی روبات‌هایی اشاره کرد که علاوه بر تهیه کردن غذا قادرند از افراد کهنسال نیز مراقبت کنند.
ال‌جی اطلاعاتی را در خصوص جزئیات سرمایه‌گذاری در این حوزه اعلام نکرده است، حال آنکه کره‌ای‌ها اعلام کرده‌اند که گزینه‌های مختلف را برای تولید طیف گسترده‌ای از محصولات بررسی می‌کنند. این گزینه‌ها شامل هوش مصنوعی در لوازم خانگی و همچنین خوردوهای هوشمند است.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

هشت+6 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top