• 02144978540
  • مقالات
  • به استوریز اینستاگرام استیکر اضافه کنید

به استوریز اینستاگرام استیکر اضافه کنید

نویسنده به استوریز اینستاگرام استیکر اضافه کنید
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
به استوریز اینستاگرام استیکر اضافه کنید

اینستاگرام با سرعت بسیاری نسبت به شبکه های اجتماعی دیگر قابلیت های جالب و کارآمدی را به اپلیکیشن خود اضافه می کند. این بار در آپدیت جدید می توانید به فیلم های بخش استوریز خود استیکرهایی با موضوع مکان،شکلک و فصل اضافه کنید.

درباره قابلیت پخش زنده ویدیو از طریق اینستاگرام قبلا خبری منتشر کردیم و این بار جدیدترین آپدیت اپلیکیشن اینستاگرام برای اندروید و iOS قابلیت های نزدیک تر و شاید فراتر از اسنپ چت فراهم کرده است.

همانطور که می دانید ماهیت بخش Stories در اینستاگرام، به طور کامل از روی دست اپلیکیشن اسنپ چت برداشته شده است و به مرور زمان نیز بخش های مختلفی به آن افزوده شده اند.

اگرچه همواره انتقاداتی در مورد الگوبرداری های متعدد این شبکه اجتماعی از سایر اپلیکیشن ها و رسانه ها وجود دارند، اما این بار به نظر می رسد اینستاگرام پا را فراتر گذاشته و در افزودن یکی دو قابلیت کوچک پیش دستی کرده است.

با به روز رسانی جدید اینستاگرام، کاربران می توانند استیکرهای منحصر به فردی شامل موقعیت جغرافیایی، زمان و وضعیت آب و هوا را روی استوریز خود بچسبانند. به علاوه استیکرهای مرتبط با کریسمس نیز هم اکنون در دسترس قرار گرفته و در آینده با مدل های متنوع تر و جدیدی جایگزین خواهند شد.

گفتنی است محدودیت تعداد کلمات بخش استوریز هم برداشته شده و می توانید چیدمان جملات خود را به هر اندازه ای که هست تنظیم کرده و در قالب های مختلف روی تصویر قرار دهید.

ناگفته نماند که امکان ضبط ویدیو با یک کلیک که تحت عنوان Hands-Free Mode شناخته می شود نیز میسر شده و در این منظور شاهد پیشرفتی فراتر از اسنپ چت هستیم.

جدیدترین نسخه اپلیکیشن اینستاگرام برای iOS و اندروید را می توانید هم اکنون از اپ استور و گوگل پلی دانلود کنید.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

5-2 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم