• 02144978540
  • مقالات
  • بهترین پیج های اینستاگرام

بهترین پیج های اینستاگرام

نویسنده بهترین پیج های اینستاگرام
نویسنده : سامانه ایده آفرین راشا
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
بهترین پیج های اینستاگرام

کی از روشهای مهم در توسعه و جذب مخاطب در اینستاگرام تبلیغات است و البته مهمترین دغدغه هم یافتن بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ کردن.

بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ کدامند؟

یکی از روشهای مهم در توسعه و جذب مخاطب در اینستاگرام تبلیغات هست و البته مهمترین دغدغه هم یافتن بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ کردن. باید تولید محتوای خوب ایجاد کرد تا به موفقیت رسید. حالا واقعا فرقی نمیکنه که شما دارید در شبکه اجتماعی مثل اینستاگرام فعالیت می کنید، یا اصلا یه تریبون دادن بهتون داخل یک شبکه. کار شما تولید محتوا هست.فکر کنیدهمچون آقای رامبد جوان باشید باید صبح و شب به فکر خلق محتوای خوب و جذاب باشید تا بیننده لذت ببرد و بشینه پای برنامتون . حالا اگر میخواهی درباره تولید محتوا بیشتر بدونی توصیه میکنم این مطلب رو بخونی تا این مورد رو حل کنی. اما راهی که بعد از تولید محتوا می تونه به شما کمک کنه سریعتر مخاطب یا اصطلاحا فالوور جذب کنید تبلیغات است . 

بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ

اگر دنبال این هستید تا پیجی در اینستاگرام پیدا کنید که اطمینان شما رو از اینکه می توانید نتایج خوبی از جذب مخاطب گرفته تا فروش بدست بیاورید، مواردی وجود داره که با رعایت کردنش می تونید به این اطمینان دست پیدا کنید که در ادامه بررسی می کنم.

بررسی اولیه پیج

اولین قدمی که باید برای پیدا کردن یک پیج خوب برای تبلیغ پیدا کرد این است که شما پیجی رو انتخاب کنید که نزدیکه به اهداف پیج خودتون باشه. به این حاطر که نیاز است  در ابتدا بیوگرافی پیج مربوطه رو مطالعه کنید و ببینید مواردی که نوشته شده چقدر به فعالیت پیج شما نزدیک است. معمولا در بیوگرافی ها چیزهایی دیده می شود که می توان تشخیص داد. بعد می توانید چند پست آخر را بررسی کنید تا مطمئن شوید فعالیت صاحب پیج مناسب با کسب و کار شماست . مثلا شما یک پیج دارید  که عطر و ادکلن محصول اصلی آن است. اگر سراغ پیجی بروید که درباره سینما محتوا منتشر می کند احتمالا کمتر از پیجی نتیجه می گیرید که فعالیت آن درباره بیوتی و زیبایی است. بنابراین با بررسی اولیه یک پیج میتوانید قدم اول برای پیدا کردن بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ را بردارید.

بررسی آمار پیج

قدم دومی که باید بردارید این هست که تعداد فالوئرها و فالوئینگ های پیج های کاندید شده را بررسی کنید. بصورت معمول پیشنهاد میکنم پیج هایی را انتخاب کنید که معمولا فالوئرهایی بیش از 10 هزار نفر داشته باشند و فالوئینگ هایی زیر 1500 نفر. دلیل این موضوع این هست که پیج هایی که بیش از 10 هزار فالوئر دارند ویژگی Swipe Up برایشان فعال شده است یعنی می توانند برای تبلیغ شما لینک بگذارند و همچنین تاثیر به مراتب بیشتری در تبلیغ خواهند داشت. همچنین تعداد فالوئینگ زیاد به این معنی است که ادمین پیج اینستاگرام در حال فالو آنفالو کردن است. حالا یا بصورت دستی یا با استفاده از ربات هاست. این به این معنی است که مخاطبین این صفحه حداقل بخشی از آنها به این روش به پیج اصافه شدند و این می تواند تاثیر کمتری را برای پیج شما داشته باشد.

آنالیز پست ها

خوب قدم بعدب برای شناسایی پیج خوب برای تبلیغات این هست که به سراغ پست ها بروید و میزان درگیری کاربران با پست ها را حداقل در 10 پست آخر بررسی کنید تا بتونید تصمیم بهتری برای انتخاب بگیرید. این روزها اکثر پیج ها از ربات ها استفاده می کنند و باعث می شوند تا ما نتوانیم آمار درستی از عملکرد واقعی آنها در دست داشته باشیم، بنابراین تحلیل پست ها می تواند در شناسایی این موضوع کمک کننده باشد. معمولا درگیری یا اصطلاحا engagement کاربران آماری اینچنین دارد که میزان بازدید یا view چیزی بین 15 الی 35 درصد آمار مخاطبین پیج، لایک ها 10 الی 30 درصد و کامنت 2 الی 10 درصد می باشد. مثلا اگر پیجی 10 هزارفالوئر دارد بطور معمول تعداد بازدید بین 1500 الی 3500 باید باشد، لایک بین 1000 الی 3000 و کامنت بین 20 الی 100 می باشد. که البته در مواردی می توانند کمتر یا بیشتر باشد اما بصورت میانگین این آمار می تواند صحیح باشد.

ضمن رعایت این موضوع، بصورت رندم و تصادفی افرادی که لایک کردن و یا کامنت گذاشتن رو نیز تحت نظر داشته باشید و ببینید آیا آنها شبیه به ربات هستند یا کاربر واقعی. معمولا پیج هایی که ربات هستند عکس پروفایل ندارند یا عکس های بی ربط دارند، اسامی عجیب و غریب دارند، وارد پیج شان که می شوید هیچ محتوایی منتشر نکردند و تعداد فالوئر بالا و فالوئینگ زیر 10 نفر دارند. اگر تعدادشان زیاد بود اون پیج از ربات استفاده می کند اگر کم بود یک امر طبیعی است. همچنین کامنت ها را بررسی کنید ببینید اگر عکس گل و ایموجی زیاد بود و یا جملاتی مثل خیلی زیبا، عالی،پست خوبی بود و از این دست باز هم این فرد از ربات برای کامنت گذاشتن استفاده می کند. بنابراین این موضوع میز به شما کمک می کند یک پیج بهتر پیدا کنید.

تبلیغ در استوری

برای اینکه بتوانید بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغات را پیدا کنید و تبلیغات خود را در استوری آن بگذارید از ادمین آن صفحه بخواهید تا اسکرین شاتی از آمار بازدید استوری های اخیرش بگیرد و برای شما ارسال کند و اگر آمار قابل قبول بود می توانید اعتماد کنید. اگر در زمان درخواستتان ادمین طفره رفت و یا دیر ارسال کرد شک کنید و توصیه من این هست که با آن پیج همکاری نکنید.

بررسی تبلیغات قبلی

یکی دیگر از روشهای تشخیص پیج خوب این هست که اگر در میان پست ها و یا استوری آن پیج تبلیغاتی دیدید به پیج صاحب تبلیغ بروید و با ادمین آن ارتباط بگیرید و از وی درباره نتیجه تبلیغ بپرسید. اگر ایشان از نتیجه رضایت داشت و توصیه کرد شما می توانید بیشتر اعتماد کنید اما اگر دیدید که ناراضی است خوب این به این معنی است که همکاری شما با آن پیج اشتباه است و نباید تبلیغ کنید.

حرف آخر

همانطور که قبلا هم گفتم موفقیت هر پیج بستگی مستقیم با نوع محتوایی است که تولید می کند و اگر این تولید محتوای اثربخش و مستمر وجود نداشته باشد پیدا کردن بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ و حتی تبلیغ در پیج هایی با چند میلیون فالوئر هم اثری نخواهد داشت. فرض کنید شما تبلیغی از یک پیج را می بینید که درباره آموزش زبان می باشد. شما علاقمند به یادگیری هستید اما مدتی می بینید خبری از محتوای جدید نیست و پیج یا محتوای مناسبی ندارد نه فعالیت منظم و مستمر بنابراین خیلی زود آن پیج را آنفالو می کنید. پس یادتان باشد برای اثربخش بودن تبلیغات حتما بایستی محتوای منظم و خوبی داشته باشید تا ماندگاری فالوئر هایتان بیشتر باشد.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

5-2 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم