• 02144978540
  • مقالات
  • با IBM بر فراز ابرها

با IBM بر فراز ابرها

نویسنده با IBM بر فراز ابرها
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
با IBM بر فراز ابرها

شرکت IBM درنظر دارد با توجه به گسترش روزبه روز استفاده از فضاهای ابری در سطح جهان دیتا سنترهای خود را گسترش دهد و در آینده نزدیک خود را به یکی از بزرگترین مراکز ارائه دهنده فضاهای ابری در بریتانیا تبدیل کند.

شرکت IBM اعلام کرد بر اساس آخرین برنامه‌ریزی‌های خود در نظر دارد توانایی مرکز داده خود در بریتانیا را سه برابر کند و بر این اساس چهار مرکز داده جدید در این کشور راه‌اندازی کند.


به گزارش ایده آفرین، این شرکت هم‌اکنون دو مرکز داده در منطقه بریتانیا در اختیار دارد و بر اساس آخرین برنامه ‌ریزی‌های صورت گرفته، ظرفیت این مراکز داده در آینده نزدیک سه برابر می‌شود.

نخستین مرکز داده جدید IBM دسامبر امسال در شهر فِیرهام انگلستان راه‌اندازی می‌شود و دومین مرکز داده نیز در اواسط سال ۲۰۱۷ در مرکز Arka Data فعالیت خود را آغاز می‌کند.
هنوز جزئیات مربوط به دو مرکز داده دیگر منتشر نشده است.

شرکت IBM اعلام کرد این مراکز داده جدید در راستای افزایش درخواست سازمان‌ها برای استفاده از خدمات پردازش ابری راه‌اندازی می‌شوند و قرار است مجموعه سرویس‌های ابری IBM از طریق آنها به صورت گسترده‌تر این منطقه را پوشش دهد.

«رابرت لی‌بلانک» مدیر مرکز توسعه خدمات فضاهای ابری IBM Cloud در این خصوص گفت: «با اضافه کردن چهار مرکز داده جدید در بریتانیا،‌ شرکت IBM می‌تواند به صورت محلی سازمان‌های این منطقه را پوشش دهد و خدمات پردازش ابری خود را به صورت گسترده‌تر در اختیار کاربران سازمانی بگذارد. این اتفاق به سازمان‌های محلی کمک می‌کند نوآورانه‌تر گام بردارند و در بازار رقابتی محلی حضور پررنگ‌تر داشته باشند

او در ادامه توضیح داد: «شرکت IBM همچنان به سرمایه‌گذاری‌های خود در این منطقه ادامه می‌دهد و در نظر دارد خدمات پردازش ابری گسترده‌تر از مله سرورهای Watson را نیز به بریتانیا منتقل کند.»

 

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

12+نه =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم