• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • با یک ترفند مصرف اینترنت گوشی خود را بهینه کنید

با یک ترفند مصرف اینترنت گوشی خود را بهینه کنید

نویسنده با یک ترفند مصرف اینترنت گوشی خود را بهینه کنید
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
با یک ترفند مصرف اینترنت گوشی خود را بهینه کنید

حتما شما نیز یکی از کاربران تلگرام هستید که حجم زیادی از اینترنت خود را برای آن می گذارید.با یک ترفند می توانید حجم مورد استفاده از اینترنت خود را کم کنید و همچینین سرعت اینترنت خود راافزایش دهید.

شما می توانید با یک ترفند ساده از هنگ کردن گوشی و دیر لود شدن در اینترنت رهایی یابید. برای فهمیدن این روش جالب با ایده آفرین همراه باشید.

تمامی نرم افزار های گوشی شما بدون اجازه به اینترنت متصل هستند که هم حجم دیتای شما را مصرف می کند، سرعت اینترنت را کند می کند و حافظه کوشی شما کاهش می دهد. با استفاده از یک راه حل سریع می توانید دسترسی خودکار برخی از نرم افزار ها را به اینترنت مسدود کنید.

 بسیاری از نرم افزار های پیش فرض و نصب شده توسط کاربر به اینترنت دسترسی مستقیم دارند که از طرفی حجم بسته و سرعت اینترنت شما کاهش میابد و از طرفی دیگر حافظه گوشی شما پر شده و در نتیجه سرعت عکس العمل گوشی شما نسبت به گذشته کمتر می شود و می توان گفت در مصرف باتری هم بی تاثیر نیست.

اگر شما می خواهید دسترسی خودکار برخی از نرم افزار ها را به اینترنت محدود کنید کافیست با چند کلیک این مشکل را برطرف کنید.

به تنظیمات گوشی بروید و گزینه ی Data usage را انتخاب کنید

در این قسمت نرم افزار هایی که می خواهید دسترسی آن ها به طور خودکار به اینترنت قطع شوند را انتخاب کرده سپس به انتهای صفحه بروید و گزینه ی Restrict background data را فعال کنید.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

2+9 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top