• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • با نرم افزار جدید گوگل به مسافرت بروید و هزینه هایتان را کاهش دهید

با نرم افزار جدید گوگل به مسافرت بروید و هزینه هایتان را کاهش دهید

نویسنده با نرم افزار جدید گوگل به مسافرت بروید و هزینه هایتان را کاهش دهید
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
با نرم افزار جدید گوگل به مسافرت بروید و هزینه هایتان را کاهش دهید

در اوایل همین پاییز بود که گوگل از نرم افزار جدیدش با عنوان google trips رونمایی کرد. این برنامه طوری طراحی شده که برحسب هر موقعیت و مکانی که شما قصد سفر به آن را دارید بهترین پیشنهادات را در اختیار شما بگذارد.برای کسب اطلاعات کافی از این نرم افزار با ایده آفرین همراه باشید.

نرم افزاری مانند یک تور لیدر شخصی

نرم افزار گوگل تریپ همانند  یک تور لیدر برای شما عمل خواهد کرد، شما می توانید به آسانی تمامی اطلاعاتی که نیاز دارید را به صورت آفلاین ذخیره کرده و در هر زمان و مکانی به آنها دسترسی داشته باشید. مشخصات کامل مکان های دیدنی و پیشنهاد های ویژه ، راه های میان بر، اطلاعات پرواز ها ، راه ها، هتل ها و حتی مسافر خانه هایی محلی و … به آسانی می توانید با دانلود کردن برنامه google Trips و وارد کردن نام کاربری Gmail خودتان به تمامی این اطلاعات در این برنامه درسترسی داشته باشید.

کاهش هزینه های گزاف

این برنامه به آسانی برای شما گزینه ای بدرد بخور را لحاظ کرده است، اینکه همین حالا حتی در منزلتان می توانید تمامی اطلاعات مورد نیازتان را ذخیره کنید ، این مورد به آسانی می تواند هزینه های شما را در سفر کاهش دهد، چراکه همیشه بابت  رومینگ های مخابراتی و هزینه های اتصال به شبکه های همراه کاربران هزینه های زیادی را صرف کرده و می کنند و از این پس با کمی هوشیاری و با نصب و استفاده از برنامه google Trips این مورد هزینه ای برای شما سربار نخواهد کرد!

در حال حاضر گوگل به صورت پیش فرض اطلاعات جامع و کامل راجع به تمامی زوایای گردشگری ۲۰۰ شهر دیدنی از دنیا را برای کاربران فراهم کرده است،

ایده آفرین  پیشنهاد می کند حتما از این برنامه استفاده کنید و لذت سفر را در کنار دانایی و بروز بودن برای خودتان دوچندان کنید.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

هشت+6 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top