• 02144978540
  • مقالات
  • اینستاگرام اسکرین شات از دایرکت را ممنوع کرد

اینستاگرام اسکرین شات از دایرکت را ممنوع کرد

نویسنده اینستاگرام اسکرین شات از دایرکت را ممنوع کرد
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
اینستاگرام اسکرین شات از دایرکت را ممنوع کرد

کاربران اینستاگرام در هنگام آپدیت جدید با پیغامی مواجه شدند که آنها را حیرت زده کرده است! این پیغام حاوی ممنوعیت گرفتن اسکرین شات از پیغام های دایرکت است که در این صورت اینستاگرام به شخص اطلاع خواهد داد.

شبکه های اجتماعی روز به روز خود را بیشتر با نیازهای مردم و کاربران خود وفق میدهند. در آخرین آپدیت اینستاگرام، علاوه بر قابلیت ارسال پیام‌های تصویری و ویدیویی خود تخریب که پس از مشاهده مخاطب به‌ صورت خودکار پاک می‌شوند؛ ویژگی دیگری برای اطلاع فرستندگان پیام‌های خصوصی در نظر گرفته شده است.

با این ویژگی، اگر کاربری یکی از این پیام‌های ناپدید شونده را به شکل دایرکت ارسال کند و گیرنده در حین مشاهده و پیش از پاک شدن خودکار پیام، یک اسکرین شات از آن بگیرید؛ اینستاگرام با ارسال یک نوتیفیکیشن، فرستنده را مطلع می‌کند.

به‌راحتی می‌توان متوجه شد این قابلیت، مشابه ویژگی است که اپلیکیشن اسنپ‌چت پیش‌تر برای کاربران خود فراهم کرده بود و آن‌ها را از تهیه‌ی تصاویر از پیام‌هایشان مطلع می‌ساخت.

این اولین باری نیست که اینستاگرام از امکانات Snapchat تقلید می‌کند؛ بخش استوری  Instagram و تعدادی از بروزرسانی‌های مشابه، نمونه‌هایی از این موارد هستند.

در ضمن اگر از مطالب ارسال‌ شده‌ در Feed اینستاگرام اسکرین‌شات بگیرید، اینستاگرام در همان لحظه پیامی با این عنوان که می‌توانید این تصویر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید، برایتان نمایش خواهد داد.

 

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

ده+5 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم