• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • افزایش فالوور اینستاگرام با انتخاب هشتگ مناسب

افزایش فالوور اینستاگرام با انتخاب هشتگ مناسب

نویسنده افزایش فالوور اینستاگرام با انتخاب هشتگ مناسب
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
افزایش فالوور اینستاگرام با انتخاب هشتگ مناسب

یکی از نکاتی که در جذب فالوور اینستاگرام و لایک خوردن مطالب تاثیر بسیاری دارد هشتگ گذاری بجا و مناسب پست های ارسالی است. سایت ها و نرم افزارهایی برای پیشنهاد بهترین هشتگ ها وجود دارد که در ادامه به معرفی آنها میپردازیم.

هشتگ گذاری به نوعی دسته بندی مطالب ارسالی در اینستاگرام و بطور کلی در شبکه های اجتماعی می باشند و در واقع راهی برای شناساندن و معرفی عکس های ارسال شده به دنیا. اگرچه هشتگ گذاری با شبکه اجتماعی توییتر آغاز شد ولی اینستاگرام نیز در گسترش آن بی تاثیر نبود.

متاسفانه مهم‌ترین مشکلی که در استفاده از سرویس‌های عمومی مربوط به انتخاب و تحلیل هشتگ‌ها وجود دارد، عدم پشتیبانی آنها از زبان فارسی است. به همین دلیل در اینجا تصمیم داریم برخی از سرویس‌هایی را که می‌توانند به انتخاب بهترین هشتگهای فارسی برای اینستاگرام کمک کنند معرفی نماییم.

یکی از سرویس‌هایی که می‌تواند برای تحلیل وضعیت موجود در شبکه اجتماعی اینستاگرام و توییتر، بسیار مفید باشد سرویس Hashtracking است. البته زمانی که از این سرویس استفاده می‌کنید لازم است اجازه دسترسی به اکانت اینستاگرام خود را به آن بدهید.

در این سایت می توانید به مقایسه دو هشتگ بپردازید و مناسب ترین را انتخاب کنید. این سرویس تعداد لایک ها و کامنت های گذاشته شده روی آن هشتگ، تعداد پست ها و تعداد فالوور اینستاگرام را نیز به شما نمایش میدهد. همانطور که می‌بینید در قسمت راست بالای پنجره گزینه‌ای به نام See Enhanced Results هم وجود دارد که با استفاده از آن می‌توانید اطلاعات بیشتری را مشاهده کنید.

از سوی دیگر، احتمالاً ترجیح می‌دهید بدانید که دیگران معمولاً هشتگ مورد نظر شما را با چه هشتگ‌های دیگری در شبکه های اجتماعی مورد استفاده قرار می‌دهند تا شما هم از این فضا برای جذب مخاطب خود استفاده کنید. سرویس Hashtagify به ما کمک می‌کند تا شناخت بهتری از وضعیت این هشتگ داشته باشیم.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

12+نه =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top