آموزش زبان PHP
X
  • 02144978540
  • مقالات
  • به اشتراک‌ گذاری مجدد استوری‌ ها در اینستاگرام

به اشتراک‌ گذاری مجدد استوری‌ ها در اینستاگرام

نویسنده به اشتراک‌ گذاری مجدد استوری‌ ها در اینستاگرام
نویسنده : سامانه ایده آفرین راشا
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
به اشتراک‌ گذاری مجدد استوری‌ ها در اینستاگرام

ماه گذشته اینستاگرام از قابلیت جدید به اشتراک‌ گذاری مجدد استوری‌ ها برای اپلیکیشن محبوب خود رونمایی کرد.

اینستاگرام در آپدیت جدید خود به اشتراک گذاری مجدد استوری‌ ها را برای کاربران فراهم آورد ، ویژگی ای که با مانند ری ‌توییت در توییتر است.

اکنون این شرکت قبل از معرفی یک ویدیو هاب جدید ، اعلام کرده در بروزرسانی جدید امکانات بیشتری را از این قابلیت در اختیار کاربران خود قرار می‌ دهد.

در این بروزرسانی کاربران می توانند به آسانی استوری ‌هایی که در آنها منشن شده‌ اند را در قالب استوری صفحه خود به اشتراک بگذارند.

تا قبل از این بروزرسانی چنانچه کاربری در استوری کاربر دیگر منشن می ‌شد ، از طریق دایرکت پیامی برای اطلاع از این موضوع دریافت می‌ کرد و  در صورتی که مایل بود آن استوری را به اشتراکک بگذارد ، باید از استوری مورد نظر اسکرین شات می گرفت و در صفحه خود قرار می داد.

اما اکنون در این روند تغییراتی ایجاد شده است ، به این صورت که همراه با پیام در دایرکت گزینه ای نیز تحت عنوان Add This to Your Story اضافه شده است.

این گزینه به کاربر اجازه می ‌دهد به راحتی استوری مورد نظر را مجددا به اشتراک گذارد. البته در این فرایند می ‌توان استوری مورد نظر را تغییر سایز نیز داد ، یا متن و حتی استیکری به آن اضافه کرد.

علاوه بر این نام کاربری به اشتراک گذارنده اصلی استوری در پایین نمایش داده می ‌شود تا کاربران بتوانند پروفایل وی را چک کنند.

البته اینستاگرام اعلام کرده است که این قابلیت تنها بر روی پروفایل ‌های عمومی قابلیت اجرا خواهد داشت.

در صورت علاقه به این ویژگی می توانید با به‌ روزرسانی اینستاگرام به آخرین نسخه ، از امکانات تازه اضافه شده بر روی دستگاه iOS یا اندرویدی خود استفاده کنید.

 

در صورت مورد توجه بودن و استفاده از مطلب فوق  ،  لطفا در بازنشر آن از ما حمایت نمایید  و مطلب را با ذکر منبع درج کنید. چنانچه هرگونه سوال ، ابهام و یا نظر دیگری در این مورد دارید می توانید در قسمت دیدگاه همین مطلب با ما در میان بگذارید تا پاسخ گوی شما عزیزان باشیم.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

2+9 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم