• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • ارسال همزمان پست در چند حساب کاربری

ارسال همزمان پست در چند حساب کاربری

نویسنده ارسال همزمان پست در چند حساب کاربری
نویسنده : سامانه ایده آفرین راشا
    امتیاز کاربران : 5 از 5
ارسال همزمان پست در چند حساب کاربری

در این مطلب شما را با قابلیت جدید اینستاگرام یعنی امکان انتشار همزمان پستهای اینستاگرام آشنا خواهیم کرد.

ارسال کردن همزمان پست اینستاگرام در چندین حساب کاربری

در این مطلب شما را با قابلیت جدید اینستاگرام یعنی امکان انتشار همزمان پستهای اینستاگرام آشنا خواهیم کرد.

اینستاگرام بزودی به کاربران خود این امکان را میدهد که یک پست را بصورت همزمان در چندین حساب کاربری خود منتشر کنند. این قابلیت بزودی در اختیار کاربران iOS قرار خواهد گرفت.

این قابلیت جالب که در ماه دسامبر مورد آزمایش قرار گرفته بود ، بدون شک مورد استقبال اینفلوئنسرها و افرادی که مدیریت چندین حساب کاربری اینستاگرام را بر عهده دارند ، قرار خواهد گرفت.

در واقع انتشار همزمان پستهای اینستاگرام در چندین حساب کاربری در کنار سادگی خود ، محتوای بیشتری را وارد اینستاگرام می کند و همچنین تاثیر زیادی در صرفه جویی از زمان خواهد داشت.

چگونه به صورت همزمان در اینستاگرام پست منتشر کنیم؟

انتشار همزمان پست اینستاگرام در چندین حساب کاربری کار بسیار ساده ای است ، کافیست قبل از به اشتراک گذاری عکس و یا ویدیوی مورد نظر ، در پایین گزینه های تگ افراد و لوکیشین ، حساب های کاربری را که تمایل دارید پست شما در آنها نیز منتشر شوند را انتخاب کرده و سپس گزینه به اشتراک گذاری را بزنید. به همین راحتی عکس یا ویدیوی شما بصورت همزمان در چندین حساب کاربری به اشتراک گذاشته خواهد شد.

قطعا این قابلیت بازخورد خوبی از جانب کاربران خواهد داشت. بخصوص برندهای شناخته شده ای مثل Nike که برای هر کدام از رشته های ورزشی یک حساب کاربری مجزا دارد ، برای معرفی محصولات جدید خود و یا اطلاع رسانی در مورد یک موضوع میتواند از قابلیت انتشار همزمان پستهای اینستاگرام استفاده کند.

با وجود تمام فوایدی که این قابلیت با خود به همراه دارد ، اگر به منظور انتشار پستهای اسپم مورد استفاده قرار بگیرد بدون شک به کیفیت محتوای اینستاگرام ضربه خواهد زد.

امیدواریم که از مقاله ی فوق بهره کافی را برده باشید ، در صورت مورد توجه بودن و استفاده از مطلب  ،  لطفا در بازنشر آن از ما حمایت نمایید  و مطلب را با ذکر منبع درج کنید. چنانچه هرگونه سوال ، ابهام و یا نظر دیگری در این مورد دارید می توانید در قسمت دیدگاه همین مطلب با ما در میان بگذارید تا پاسخ گوی شما عزیزان باشیم.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

12+نه =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top