• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • اجرای برنامه های موبایل در ویندوز 10

اجرای برنامه های موبایل در ویندوز 10

نویسنده اجرای برنامه های موبایل در ویندوز 10
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
اجرای برنامه های موبایل در ویندوز 10

طرح مایکروسافت برای سازگار کردن برنامه های موبایلی با سیستم عامل ویندوز سرانجام عملی شد و اولین سری از این برنامه ها برای ویندوز 10 عرضه شدند.

به گزارش تک تایمز، برنامه های یاد شده برای بارگذاری در فروشگاه آنلاین ویندوز قابل دسترس هستند. مایکروسافت برای این کار ابزاری موسوم به Desktop Bridge طراحی کرده که اولین بار تابستان امسال از آن رونمایی شد.

این ابزار به توسعه دهندگان امکان می دهد تا برنامه های موبایلی و بازی های خود را با سیستم عامل ویندوز سازگار کنند و کارکردهای لازم را به آنها بیفزایند. این برنامه ها در گذر زمان با تمامی نسخه های ویندوز ۱۰ هماهنگ می شوند و می توان از آنها در گوشی های ویندوزی، هدست های واقعیت مجازی و کنسول بازی ایکس باکس استفاده کرد.

از جمله اولین برنامه های موبایلی که از طریق Desktop Bridge در ویندوز ۱۰ قابل استفاده شده و در دسترس قرار گرفته اند می توان به Arduino IDE، doubleTwist، Evernote، korAccount، MAGIX Movie Edit Pro، PhotoScape، Predicted Desire، Relab، SQL Pro، Virtual Robotics Kit و Voya Media اشاره کرد.

بنا بر اعلام مایکروسافت کاربران ویندوز ۱۰ بعد از نصب بسته های جدید به روزرسان می توانند این برنامه های موبایلی را در Windows Store مشاهده کنند.

مایکروسافت امیدوار است این تحول موجب افزایش محبوبیت ویندوز ۱۰ و گسترش کاربرد آن در میان کاربران تلفن همراه شود.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

5-2 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top