• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • آموزش کار با Stories اینستاگرام

آموزش کار با Stories اینستاگرام

نویسنده آموزش کار با Stories اینستاگرام
نویسنده : سامانه ایده آفرین راشا
    امتیاز کاربران : 5 از 5
آموزش کار با Stories اینستاگرام

Stories به مدت 24 ساعت در بالای فید هر فالوور به چشم می‌خورد و قابل مشاهده است

قابلیت جدید اینستاگرام که تا به حال طرفداران زیادی پیدا کرده و ایده جالبی هم هستش! اما به نویی کپی برداری از  Snapchat بوده، بگذریم. 

یکی از قابلیت‌های جدید اپلیکیشن اینستاگرام، Stories یا داستان‌ها است که به شکل دایره‌ در بالای اپلیکیشن به چشم می‌خورد. این قابلیت برای به‌اشتراک‌گذاری موقت تصاویر و ویدیوها برای فالوئرهای شما است. به طوری که هر Story به مدت 24 ساعت در بالای فید هر فالوئر به چشم می‌خورد و قابل مشاهده است. هم‌اکنون قصد داریم به معرفی 2 ترفند به هنگام ایجاد یکStory جدید در Stories اینستاگرام بپردازیم.

 

برای ایجاد یک Story جدید ابتدا آیکن به‌علاوه در بالای اپلیکیشن را لمس کنید.
 

Instagram Stories

 

زوم به وسیله انگشت

هنگامی که انگشت خود را بر روی دکمه‌ی شاتر نگه می‌دارید فیلم‌برداری آغاز و با برداشتن انگشت، فیلم‌برداری پایان می‌یابد. در نتیجه (ترفندستان) اگر به مانند معمول بخواهید با دو انگشت خود زوم یا بزرگ‌نمایی کنید، فیلم‌برداری قطع می‌شود.

برای فیلم‌برداری در این حالت، مادامی که انگشت خود را روی دکمه‌ی شاتر نگه داشته‌اید، انگشت را به طرف بالا حرکت دهید. خواهید دید که زوم انجام می‌شود. با حرکت به پایین نیز زوم معکوس انجام می‌شود.

 

جابه‌جایی سریع  دوربین جلو و عقب برای عکس و فیلم

هنگامی که در حین فیلم‌برداری با دوربین جلو هستید، با انگشت دیگر خود کافی است دوبار بر روی صفحه ضربه بزنید. بلافاصله دوربین عقب نمایش داده خواهد شد. با انجام مجدد این کار می‌توانید به صورت متمادی بین دوربین عقب و جلو سوئیچ کنید.
 

instagram Stories

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

22-12 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top