• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • آموزش ذخیره ویدیوهای اینستاگرام

آموزش ذخیره ویدیوهای اینستاگرام

نویسنده آموزش ذخیره ویدیوهای اینستاگرام
نویسنده : سامانه ایده آفرین راشا
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
آموزش ذخیره ویدیوهای اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اشتراک گذاری عکس و ویدیو در جهان است. در این مقاله قصد داریم تا نحوه ذخیره ویدیوهای اینستاگرام را آموزش دهیم

دانلود ویدیوهای اینستاگرام به صورت مستقیم امکان پذیر نیست، با استفاده از نرم افزار ها و اپلیکیشن های مختلف میتوانید این ویدئو ها را ذخیره کنید . 

3 مسیر برای ذخیره ویدئو در اینستاگرام ، راهکارهایی مفید ارائه می دهیم؛ این سه مسیر عبارتند از :

1- دسکتاپ

2-  iOS

2-  اندروید.

ذخیره ویدیوهای اینستاگرام با کامپیوتر

برای دانلود ویدیوهای اینستاگرام از طریق دسکتاپ، وب سایت های متفاوتی وجود دارد که ابزار دانلود را ارائه می کنند اما بهترین و کاربردی ترین آنها، DreDown نام دارد.

برای دانلود ویدیوها ابتدا باید به اینستاگرام مراجعه کرده و ویدیو مورد نظر خود را پیدا کنید، سپس آدرس URL که در بالای صفحه مرورگر موجود است را کپی کنید. به صفحه وب سایت DreDown مراجعه کنید و روی لینک اینستاگرام بالای صفحه کلیک کنید. در این مرحله باید آدرس URL کپی شده را در قسمت ایجاد متن، Paste کنید. دکمه DreDown را کلیک کرده و صبر کنید تا ویدیو توسط وبسایت آنالیز شده و دانلود شود.

شاید برایتان جالب باشد:  اینستاگرام به صورت جهانی تعداد لایک پست ها را مخفی می کند

از دیگر وب سایت هایی که کاربردی شبیه به DreDown دارند می توان به DownloadGram ،Download Instagram Videos و Gramblast

ذخیره ویدیوهای اینستاگرام در iOS

با توجه به محدودیت های امنیتی موجود در سیستم عامل iOS، دانلود ویدیوهای اینستاگرام به راحتی آنچه که در بخش مربوط به دسکتاپ توضیح دادیم، نیست اما راه پیچیده ای نیز ندارد و کافیست که برنامه مربوط به این کار را پیدا کنید.

yektanet.com

یکی از گزینه های موجود، اپلیکیشن Blaze: Browser & File Manager است. تنها کافیست URL پست مورد نظر را در اپلیکیشن اینستاگرام کپی کرده و در این اپلیکیشن، Paste کنید. سپس لینک دانلود را لمس و گزینه Export video To Camera Roll را انتخاب کنید. ویدیو به راحتی دانلود شده و در Camera Roll ذخیره می شود.

ذخیره ویدیوهای اینستاگرام در اندروید

برای اندروید روش های متفاوتی  وجود دارد که طبیعتا روش های توضیح داده شده در متن بالا نیز قابل استفاده است و اما اپلیکیشینی را معرفی میکنیم که کار را ساده میکند . 

Video Downloader for Instagram اپلیکیشن رایگان جهت دانلود ویدیوهای اینستاگرام . به علت رایگان بودن این  برنامه  تبلیغات دارد .

برای دانلود ویدیوها ابتدا باید به ویدیو مورد نظر در اینستاگرام مراجعه و علامت سه نقطه بالای ویدیو را لمس کنید، سپس گزینه Copy link را انتخاب کنید. وارد اپلیکیشن Video Downloader for Instagram شوید و گزینه Paste را انتخاب کنید.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

2+9 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top