• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • آخرین قابلیت‌ حیرت انگیز اینستاگرام

آخرین قابلیت‌ حیرت انگیز اینستاگرام

نویسنده آخرین قابلیت‌ حیرت انگیز اینستاگرام
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
آخرین قابلیت‌ حیرت انگیز اینستاگرام

آیا میدانستید که قابلیت پخش ویدیو زنده در بخش stories اینستاگرام در واقع از snapchat الهام گرفته شده است. این شبکه اجتماعی محبوب در آخرین به‌روزرسانی خود دو ویژگی جدید را به امکانات خود اضافه کرده است: «ناپدید شدن تصاویر به صورت Direct» و «ویدیوهای زنده در بخش Stories».

به گزارش ایده آفرین، اینستاگرام اخیرا الهاماتی را از Snapchat گرفته و در آخرین به‌روزرسانی این نرم‌افزار این دو ویژگی جدید را ارائه داده است.

ویژگی دوم که اینستاگرام پیش از این هم وعده آن را داده بود، احتمالا از اهمیت بیشتری برخوردار است و اگرچه Snapchat هنوز آن انجام نداده است، اما با توجه به محبوبیت این ویدیوی زنده در پریسکوپ و فیس‌بوک، تعجب‌آور نیست که این ویژگی راه خود را به اینستاگرام باز کرده است.

قابلیت ویدیوی زنده اینستاگرام در بخش Stories پدید آمده است و هنگامی که شما می‌خواهید تصویر یا ویدیویی را در بخش ویدیو اضافه کنید، به شما پیشنهاد می‌شود که ویدیوی زنده ضبط کنید و بفرستید. فالوئرهای اینستاگرام شما نیز می‌توانند برایتان کامنت بگذارند. البته بر خلاف ویدیوهای زنده در سایر اپلیکیشن‌ها، این ویدیوها در اینستاگرام فانی هستد و پس از دیده شدن، ناپدید می‌شوند.

اینستاگرام همچنین ویدیوهای زنده را در بخش جستجوی (explore) این اپلیکیشن قرار می‌دهد و بدین ترتیب شما می‌توانید ویدیوهای زنده کسانی که دنبال نمی‌کنید و ویدیوهایی را به اشتراک می‌گذارند که ممکن است به آنها علاقه‌مند باشید را نیز ببینید.

همچنین ویژگی دیگر، ناپدید شدن تصاویر و ویدیوهایی است که در بخش دایرکت (مستقیم) برای یک کاربر یا یک گروه می‌فرستید. البته تنها می‌توانید این تصاویر و ویدیوها را برای کسانی بفرستید که شما را دنبال می‌کنند و در صورتی که آن فرد از مطالب فرستاده شده اسکرین‌شات بگیرد و یا دوباره آن را پخش کند، اینستاگرام به شما اطلاع می‌دهد.

پیام‌های ناپدیدشونده در بخش دایرکت، از همین امروز هم برای کاربران اینستاگرام قابل استفاده است، اما اگر می‌خواهید ویدیوهای زنده را هم تجربه کنید، باید تا هفته‌های آینده که این شرکت وعده داده، منتظر بمانید.

 

 

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

12+نه =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top