• 02144978540
  • دسته موضوع
  • مقالات
  • دسته موضوع
  • گوگل یه زودی ابزار ویرایشگر نقشه اش را بر میدارد

گوگل یه زودی ابزار ویرایشگر نقشه اش را بر میدارد

نویسنده گوگل یه زودی ابزار ویرایشگر نقشه اش را بر میدارد
نویسنده : ایده آفرین
    امتیاز کاربران : ثبت نشده
گوگل یه زودی ابزار ویرایشگر نقشه اش را بر میدارد

شاید شما نیز جزء آن دسته از افراد هستید که از گوگل مپ به عنوان یک مکان یاب استفاده می کنید و گاهی آن را با ابزار Map maker ویرایش می کنید.برای اطلاع از ادامه خبر با ما همراه باشید.

این ابزارامکان این را به کاربران می دهد که با اطلاعات خود نقاطی در آن را ویرایش کننند. اما گوگل امروز اعلام کرد که قصد دارد در ماه مارس2017 (اسفند امسال) این پروژه را به طور کامل متوقف و در عوض امکان ویرایش و تغییر پیشنهادات را به خود اپلیکیشن گوگل مپس منتقل کند.

این تغییر، قرار است به عنوان بخشی از برنامه Local Guides یا راهنماهای محلی گوگل انجام گیرد. بد نیست بدانید که در برنامه مذکور، گوگل قصد دارد اطلاعات و تصاویر موجود در نقشه های خود را توسط کاربرانش به روز رسانی کند و آن ها را بهبود ببخشد و به افرادی که در راستای تحقق این هدف، گوگل را یاری برسانند، جایزه تعلق می گیرد.

Map Maker، کار خود را در سال 2008، به عنوان روشی برای انبوه سپاری اطلاعات از مناطق روستایی که تجهیزات گوگل قادر به پیدا کردن آن ها نبودند، آغاز کرد. با گذشت زمان، ویرایش کنندگان و مدیران Map Maker که مسئولیت نظارت و ثبت تغییرات گوگل مپس را بر عهده دارند، تبدیل به یک گروه بسیار بزرگ شدند که میلیون ها کاربر آن را تشکیل داده اند. حتی عرضه برخی از قابلیت های جدید در نسخه عمومی اپلیکیشن گوگل مپس، ایده تعدادی از این کاربران بوده است؛ برای مثال امکان اضافه کردن یک مکان جدید و هم چنین توضیح دقیق مکان های موجود در نقشه.

البته کاربران Map Maker، در زمینه های دیگری هم خبر ساز شده بودند که یکی از معروف ترین آن ها مربوط به ادرار کردن ربات اندورید بر روی لوگوی اپل می شود. این موضوع باعث شده بود تا Map Maker برای مدتی تعطیل شود.

قطعاً با بهره گیری از برنامه Local Guides، اطلاعات مفیدتری به کاربران گوگل مپس ارایه می شود تا این که به هرکس اجازه داده شود تا اطلاعات نقشه های گوگل را آن طور که دوست دارد تغییر دهد.

شما هم دیدگاه خود را بنویسید

ده+5 =
شرایط و قوانین را مطالعه کردم
go top